کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

در این هفته هیچ زوجی طلاق نمی‌گیرند

در این هفته هیچ زوجی طلاق نمی‌گیرند

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش گفت: دادگستری ها از صدور حکم طلاق در هفته ازدواج ممانعت به عمل می آورند.

طلاق

ناصر صبحی در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز که صبح شنبه در سالن جلسات استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه در هفته ازدواج خانواده قرار داریم، اظهار کرد: برای این ایام خاص و در طول سال برنامه های متنوعی مد نظر قرار داده شده است.

وی با بیان اینکه آموزش های پیش از ازدواج برای ۷۵۰ هزار زوج صورت گرفته و بنا داریم این آموزش بین مزدوجین سال های اول زندگی گسترش داده شود، افزود: جمعیت مذکور تعداد قابل توجهی از جمعیت زوجین جامعه را تشکیل می دهد که بنا داریم تعداد این افراد را افزایش دهیم.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: این طرح به صورت پایلوت در برخی از استان های کشور حال اجرا است که درصدد هستیم این مهم در کشور توسعه داده شود.

وی با تاکید بر لزوم گسترش کمی و کیفی مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و تعالی خانواده در کشور، تصریح کرد: متاسفانه ۱۶ استان کشور از این مراکز بی بهره هستند.

صبحی با تاکید بر اینکه استان البرز به اندازه کافی از این مراکز برخوردار نیست، گفت: برای مراکز هر استان باید دو مرکز تخصصی مشاوره پیش از ازدواج در نظر گرفته شود.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: آمادگی داریم برای هر استان پنج تا ۱۰ مرکز اختصاصی مشاوره پیش از ازدواج فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه غیر از شهرستان کرج سایر شهرستان های استان البرز از این مراکز بی بهره است، گفت: متاسفانه اغلب خدمات در این مراکز از طریق افراد غیر متخصص انجام می شود از این رو بر اساس قانون مجلس شورای اسلامی موظف هستیم این مراکز را به افرادی متخصص ارائه دهیم.

صبحی با تاکید بر اینکه در روزهای آتی با روسای این مراکز نشست صمیمی را در خصوص بررسی چالش ها برگزار خواهیم کرد، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته دادگستری ها از صدور حکم طلاق در این هفته ممانعت به عمل می آورند.


سایت کسب و کار بازده

در این هفته هیچ زوجی طلاق نمی‌گیرند

مهر


مطالب مرتبط
این کار زوج ها در کنار هم آنها را خوشبخت تر می‌کند
۹ چیزی که هرگز نباید از شوهر تان بخواهید
مراحل رابطه زوج ها: ۱۰ مرحله رابطه زوج ها که همه تجربه می‌کنند
۱۰ عادت شوهر تان که ثابت می‌کند بهترین همسر دنیا است
وام ازدواج ۳ برابر شد
۶ دلیل که چرا زنان مردان را ترک می کنند
اگر شوهر شما این ۱۵ کار را انجام می‌دهد بهترین شوهر دنیا است
۴ دلیل اصلی طلاق در تهران
۱۰ دلیل که رابطه جنسی هر روزه برای سلامتی شما مهم است
رژیم غذایی طلاق : پس از طلاق چه چیز باید بخوریم
آیا ازدواج برای زنان به دردسرش می‌ارزد؟
۱۰ نشانه که به زودی طلاق خواهید گرفت

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی