کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

هشدار هواشناسی به تشدید بارش‌ها

بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی مرکز و شمال شرق کشور از اواخر وقت امروز با افت قابل توجه دما بین ۵ تا ۱۰ درجه روبه‌رو خواهد شد.

201558010858_0vb.jpg

به گزارش بازده به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سازمان هواشناسی درباره ادامه بارش‌ها در کشور و تشدید بارش در استان‌ گیلان و غرب مازندران هشدار داد. هم‌چنین مرکز و شمال شرق کشور از اواخر وقت امروز با افت قابل توجه دما بین ۵ تا ۱۰ درجه روبه‌رو خواهد شد.

هم‌چنین بارش نخستین برف پائیزی اردبیل را سفید‌پوش کرد.

بارش برف از بامداد امروز در این شهر و شهرستان‌های نیر، سرعین، نمین، مشگین شهر و خلخال شروع شده است.

دمای هوای اردبیل هم اکنون یک درجه سانتیگراد زیر صفر است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با عبور سامانه بارشی فعال از کشور امروز در شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی، شمال شرق و سواحل دریای خزر بارش باران گاهی وزش باد و در برخی مناطق نواحی مرکزی، جنوب، شرق و جنوب شرق کشور ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کبری رفیعی افزود: به‌تدریج تا اوایل شب از شدت بارش‌ها در مناطق شمال غرب و غرب کشور کاسته می‌شود.

وی گفت: روز دوشنبه فعالیت سامانه بیشتر در مناطق سواحل دریای خزر، بویژه درسواحل مرکزی و غربی، دامنه‌های زاگرس مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز، برخی مناطق مرکزی و شمال شرق کشور به صورت بارش باران و برای برخی مناطق جنوب شرق و شرق کشور بارش پراکنده باران گاهی با رعدو برق و وزش باد خواهد بود.

رفیعی گفت: روز سه‌شنبه در دامنه‌های جنوبی البرز، مناطق شمال شرق و شرق کشور بارش به صورت پراکنده است.

وی افزود: با تقویت جریان‌های شمالی و ریزش هوای سرد در روزهای یک شنبه و دوشنبه، کاهش دما درنیمه شمالی کشور محسوس است و در مناطق کوهستانی شمال غرب، دامنه‌های البرز و ارتفاعات مرکزی زاگرس بارش برف نیز پیش‌بینی می‌شود.

به گفته این کارشناس هواشناسی از روز سه شنبه از نیمه غربی کشور افزایش نسبی دما روی خواهد داد و امروز نیز دربرخی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق، شرق وجنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی