کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نفت کوره در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی عرضه می‌شود

مدیرعامل بورس انرژی از عرضه نفت کوره سانتی استوکس ۳۸۰ شرکت ملی نفت ایران از امروز چهارشنبه در رینگ داخلی بازار فیزیکی این بورس خبر داد.

به گزارش بازده، سید علی حسینی در گفت‌وگو با فارس، افزود: پیرو پذیرش این کالا در تاریخ ۲۳/۰۵/۹۳، با هماهنگی‏ انجام شده‎ با شرکت ملی نفت ایران، مدل معاملاتی ویژه‏‌ای جهت عرضه نفت کوره این شرکت با محل‏های تحویل متفاوت طراحی شده است.

Hoseini-SeyedAli.jpg

وی افزود: در نخستین عرضه نفت کوره شرکت ملی نفت ایران، ۱۶ هزار و ۴۵۶ تن از این کالا با چهار محل‌ تحویل متفاوت عرضه می‎شود. بر این اساس ۳۸۷۲ تن نفت کوره با محل تحویل شرکت پالایش نفت تبریز، ۵۸۰۸ تن با محل تحویل شرکت پالایش نفت اصفهان، ۵۸۰۸ تن با محل تحویل شرکت پالایش نفت اراک و ۹۶۸ تن با محل تحویل شرکت پالایش نفت شیراز در بازار فیزیکی بورس انرژی عرضه می‎شود.

مدیرعامل بورس انرژی با بیان این‌که نوع معامله این کالا به صورت نسیه است، افزود: واریز ۱۰ درصد از بهای تقریبی معامله از طرف خریدار به عنوان پیش پرداخت جهت انجام معامله الزامی است و قیمت پایه برای کلیه عرضه‎های مذکور نیز ۶ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۸۵۷ ریال بر تن تعیین شده است.

پیش‌تر قرارداد سلف موازی استاندارد نفت کوره شرکت ملی نفت ایران در بازار مشتقه بورس انرژی ایران پذیرفته شده بود و معاملات آن از تاریخ ۱/۲/۹۴ در بورس انرژی ایران در حال انجام بوده است.

 

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۱۴ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “نفت کوره در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی عرضه می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫857 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت