کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نفت کوره در رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی عرضه می‌شود

مدیرعامل بورس انرژی از عرضه نفت کوره سانتی استوکس ۳۸۰ شرکت ملی نفت ایران از امروز چهارشنبه در رینگ داخلی بازار فیزیکی این بورس خبر داد.

به گزارش بازده، سید علی حسینی در گفت‌وگو با فارس، افزود: پیرو پذیرش این کالا در تاریخ ۲۳/۰۵/۹۳، با هماهنگی‏ انجام شده‎ با شرکت ملی نفت ایران، مدل معاملاتی ویژه‏‌ای جهت عرضه نفت کوره این شرکت با محل‏های تحویل متفاوت طراحی شده است.

Hoseini-SeyedAli.jpg

وی افزود: در نخستین عرضه نفت کوره شرکت ملی نفت ایران، ۱۶ هزار و ۴۵۶ تن از این کالا با چهار محل‌ تحویل متفاوت عرضه می‎شود. بر این اساس ۳۸۷۲ تن نفت کوره با محل تحویل شرکت پالایش نفت تبریز، ۵۸۰۸ تن با محل تحویل شرکت پالایش نفت اصفهان، ۵۸۰۸ تن با محل تحویل شرکت پالایش نفت اراک و ۹۶۸ تن با محل تحویل شرکت پالایش نفت شیراز در بازار فیزیکی بورس انرژی عرضه می‎شود.

مدیرعامل بورس انرژی با بیان این‌که نوع معامله این کالا به صورت نسیه است، افزود: واریز ۱۰ درصد از بهای تقریبی معامله از طرف خریدار به عنوان پیش پرداخت جهت انجام معامله الزامی است و قیمت پایه برای کلیه عرضه‎های مذکور نیز ۶ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۸۵۷ ریال بر تن تعیین شده است.

پیش‌تر قرارداد سلف موازی استاندارد نفت کوره شرکت ملی نفت ایران در بازار مشتقه بورس انرژی ایران پذیرفته شده بود و معاملات آن از تاریخ ۱/۲/۹۴ در بورس انرژی ایران در حال انجام بوده است.

 

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
۴ مرحله برای ایجاد یک ماشین فروش مقیاس‌پذیر
با این ۱۰ کار یک لبخند زیبا و گیرا داشته باشید
۴ مزیت بزرگ توافق هسته‌ای برای اقتصاد ایران
موتور سیکلت مفهومی تسلا مدل M
شوک منفی شاخص‌ها
صادرات قهوه تا ۱۰ سال دیگر می‌تواند جای نفت را بگیرد
سرمایه‌گذاری در ایران
علت ثبت برند تجاری مک‌دونالد در ایران
سرانجام حضور بوئینگ در ایران
نتیجه مذاکرات درباره‌ی حج ۹۵
۹ نشانه که یک انرژی آشام انرژی تان را می‌مکد
ایران هشتمین ارتش قدرتمند جهان، چهارمین دشمن واشنگتن

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی