کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نشست “جان کری” با برخی نمایندگان کنگره آمریکا در خصوص مذاکرات هسته‌ای ایران

وزیر خارجه امریکا و معاون وی امروز چهارشنبه در نشست‌های جداگانه با اعضای کنگره این کشور دیدار کرده و به آنها درباره روند گفت‌وگوهای هسته‌ای ایران و جمع‌بندی مذاکرات گزارش می‌دهند.

به گزارش بازده، وزارت خارجه امریکا از دیدارهای امروز جان کری و وندی شرمن با اعضای دو مجلس سنا و نمایندگان این کشور برای گزارش درباره مذاکرات هسته‌ای ایران خبر داد.

John-Kerry.jpg

در حالی که اقدامات دولت امریکا برای کسب حمایت کنگره این کشور در قبال جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ از فردای روز قرائت بیانیه پایانی مذاکرات وین آغاز شده، جان کری و معاونش امروز با حضور در کنگره به قانون‌گذاران درباره مذاکرات گزارش می‌دهند.

به گزارش وزارت خارجه امریکا، قرار است جان کری امروز ساعت ۱۴ به وقت واشنگتن (حدود۱۰ شب به وقت تهران) با گروهی از اعضای مجلس نمایندگان دیدار و به آنها درباره ایران و مذاکرات هسته‌ای گزارش می‌دهد.

به نقل از فارس، قرار است وزیر خارجه امریکا همچنین در ساعت ۱۶: ۳۰ میزبانی گروهی از اعضای مجلس سنا است تا به آنها هم درباره ایران گزارش دهد.

از سوی دیگر قرار است وندی شرمن معاون وزیر خارجه امریکا و از اعضای ارشد هیات مذاکره واشنگتن در مذاکرات هسته‌ای ایران در نشستی پشت درهای بسته در کنگره این کشور حضور یافته و در نشستی با اعضای «انجمن سیاهان» کنگره به آنها درباره ایران گزارش دهد.

گزارش وزیر خارجه امریکا و معاونش به نمایندگان کنگره در حالی صورت می‌گیرد که از سویی خبرها از تشدید تلاشهای کاخ سفید برای اقناع کنگره در قبال این گفت‌وگوها حکایت دارد و از سوی دیگر رسانه‌ها از تلاشهای مخالفان مذاکرات از جمله مقامات صهیونیستی برای لابی با کنگره امریکا علیه مذاکرات هسته‌ای خبر داده‌اند.

سایت کسب و کار بازده

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی