کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نرخ بليت هواپيما در ۱۷۰ مسير داخلي آزاد شد

براساس تازه‌ترین تصمیم مسئولان هوایی کشور، نرخ بلیت هواپیما در ۱۷۰ مسیر پروازی داخلی آزاد شد.

airplane.jpg

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام این خبر گفت: پس از مدت‌ها کار کارشناسی و تخصصی و بنا بر اجرای بندی از برنامه پنجم توسعه کشور و تصویب شورای‌عالی هواپیمایی نرخ بلیت هواپیما در ۱۷۰ مسیر آزاد شد و ۸۷ مسیر همچنان جزء مسیرهای حمایتی قرار گرفت.

رضا جعفرزاده با بیان اینکه انگیزه این آزادسازی بر سه محور مهم چون ارتقای ایمنی، ایجاد رقابت در سرویس دهی، فراهم شدن زمینه انتخاب برای مسافران استوار است، اظهارکرد: توسعه اقتصادی کشور در گرو داشتن حمل‌ونقل هوایی کارآمد و به روز است و آزادسازی نرخ بلیت هواپیما توان عملیاتی شرکت‌های هواپیمایی، سرویس دهی و نوسازی ناوگان هوایی کشور را تضمین خواهد کرد و چنین تصمیمی در بیرون مرزها نیز به عنوان مقدمات رشد و توسعه اقتصادی کاربردی و موفقیت آمیز بوده است.

وی همچنین مسیرهایی که آزادسازی نرخ بلیت در آنها صورت گرفته را مسیرهای منتهی به جزایر کیش و قشم، شهرهای نفتی و مسیرهای انفرادی و مسیرهای جدید عنوان کرد.

جعفرزاده با اعلام اینکه دستورالعمل آزادسازی نرخ بلیت هواپیما و مسیرهای حمایتی صبح امروز به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ شده است، گفت: این دستورالعمل از تاریخ ابلاغ قابل اجرا است.

در این راستا، صبح امروز جلسه‌ای با حضور مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی در سالن کنفرانس سازمان هواپیمایی کشور تشکیل شد.

در این جلسه ضمن استماع نقطه نظرات مدیران عامل و مسئولان عالی شرکت‌های هواپیمایی و دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، علی عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن توضیح چگونگی روند آزادسازی و رعایت موارد قانونی و اجماع نظرات مسئولان ذیربط بر تلاش شرکت‌های هواپیمایی در تامین ایمنی و سرویس دهی مناسب به مردم و حسن اجرای دستورالعمل آزادسازی نرخ بلیت هواپیما تاکید کرد.

سایت کسب و کار بازده

منبع: خراسان نیوز

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۳ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی