کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نخستین گوشی انعطاف پذیر جهان را بشناسید

نخستین گوشی انعطاف پذیر جهان

در این نوشتار با نخستین گوشی انعطاف پذیر جهان آشنا شوید. این گوشی هوشمند اندرویدی به اندازه‌ای خم می‌شود که دور نیمی از مچ دست را می‌گیرد و همه قابلیت‌های یک گوشی امروزی را هم در خود جا داده است. قابلیت خم شدن گوشی‌ و استفاده از آن مانند ساعت مچی باعث شده است کیفیت نمایشگر اندکی کاهش یابد.

گوشی منحنی

تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند برای مدت‌های طولانی به دنبال ساخت محصولاتی با نمایشگر انعطاف‌پذیر هستند که البته تاکنون هیچ یک از آنها موفق نشده‌اند به صورت گسترده چنین محصولی را روانه بازار کنند.

سامسونگ از جمله شرکت‌هایی محسوب می‌شود که نخستین گام را در این زمینه برداشته و گوشی‌هایی تولید کرده است که لبه نمایشگر آنها خمیده است. ولی باید گفت تاکنون هیچ گوشی‌‌هوشمندی وارد بازار نشده است که کاربران بتوانند به راحتی نمایشگر آن را خم کنند.

با این وجود یک شرکت چینی موسوم به Interim روز گذشته در یکی از شهرهای غربی این کشور با نام چونگ‌کینگ از محصولی رونمایی کرد که بدنه آن از گرافین منعطف ساخته شده است و می‌توان آن را نخستین گوشی‌‌‌ انعطاف‌پذیر جهان خواند.

این گوشی‌‌ هوشمند اندرویدی به اندازه‌ای خم می‌شود که دور نیمی از مچ دست را می‌گیرد و همه قابلیت‌های یک گوشی‌‌ امروزی را هم در خود جا داده است. قابلیت خم شدن گوشی‌‌ و استفاده از آن مانند ساعت مچی باعث شده است کیفیت نمایشگر اندکی کاهش یابد.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین تبلت ۲۰۱۶ که با هر بودجه‌ای می‌توانید بخرید

گرافین منعطف و نمایشگر OLED در کنار یکدیگر باعث شدند این محصول با تمام گوشی های هوشمند موجود در بازار جهانی کاملا متفاوت باشد.

هنوز مشخصات بیشتری در مورد این محصول منتشر نشده است و پیش‌بینی می‌شود طی فصل جاری فروش آن برای مردم چین آغاز شود.

سایت کسب و کار بازده

موضوع محور ی:

نخستین گوشی انعطاف پذیر جهان

منبع: میزان
مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی