کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات+ گرایش ها

براساس اطلاعات واصله از وزارت کشور آخرین وضعیت شمارش آراء انتخابات دور دوم  مجلس در خبرگرزاری ها و منابع اطلاع رسانی منتشر شد.

در ادامه  نتایج غیررسمی شمارش اولیه آراء دومین مرحله انتخابات مجلس دهم آمده است:

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده(اصولگرا)
حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ارومیه: روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)، هادی بهادری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصول‌گرا)، محمد میرزایی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (مستقل)
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی (مستقل)، جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)
حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اعتدالگرا)
حوزه انتخابیه اهواز: جواد کاظم‌نسب الباجی(اصلاح‌طلب)، علی ساری(اصلاح‌طلب)، همایون یوسفی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)
حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه داراب: انصاری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)
حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)
حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: سیدعلی طاهری (اصولگرا)، نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)
حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)
حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)
حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌راد(اصولگرا)
حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)
حوزه انتخابیه ملایر: احمد آزادی‌خواه (اصولگرا)
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: صباغیان (مستقل)

۱

۲

۳

۴

۵

۶

در حال به روز رسانی…

(مشاهده ۳۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات+ گرایش ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫867 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت