کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ناو “شارل دوگل” برای نابودی کامل داعش مستقر شد

وزارت دفاع فرانسه اعلام کرد که ناو هواپیمابر شارل دوگل که عازم دریای مدیترانه شده برای انجام حملات هوایی علیه داعش مستقر شده و عملیات‌های خود را از روز دوشنبه آغاز می‌کند.

nav.jpg

به گزارش بازده به نقل از خبر گزاری فارس، وزیر دفاع فرانسه امروز یکشنبه طی اظهاراتی اعلام کرد که ناو هواپیما بر «شارل دوگل» که عازم دریای مدیترانه شده، برای انجام حملات هوایی علیه داعش مستقر شده و عملیات‌های خود را از روز دوشنبه آغاز می‌کند.

«ژان ایو لودریان» وزیر دفاع فرانسه امروز در گفت‌وگو با شبکه «یوروپ ۱» اعلام کرد: «ناو فرانسوی شارل‌ دوگل» از روز دوشنبه عملیاتی خواهد شد و هدف آن نابودی کامل داعش است. شهرهای موصل عراق به عنوان مرکز تصمیم‌گیری‌های سیاسی داعش و رقه سوریه همچون مجموع مراکز تصمیم‌گیری، آموزشی و منابع نفتی این گروه تروریستی هدف حمله قرار خواهند گرفت؛ داعش باید بطور کامل هدف قرار گیرد.»

وی افزود: «این نخستین بار است که ما با یک دشمن دو سر مواجه شده‌ایم. داعش در وهله اول یک گروه تروریستی مصیبت‌بار دارای ارتش است که مالیات می‌گیرد و می‌خواهد قلمرو خود را گسترش دهد و در وهله دوم یک جنبش تروریستی بین‌المللی است که می‌خواهد به جهان غرب ضربه بزند.»

وزیر دفاع فرانسه در ادامه گفت: «در جنگ با داعش دو بعد و دو جنگ متفاوت وجود دارد. جنگ جنگ سایه‌هاست. باید حلقه محاصره تروریست‌ها را تنگ‌تر کرد و در عین حال برای نابود کردن این گروه به قلب آن ضربه زد.»

لودریان همچنین در ادامه موضع‌گیری‌های خصمانه کشورش علیه دولت دمشق خطاب به «بشار اسد» رییس‌جمهور سوریه گفت: «برقراری ارتباط مجدد با اسد برای مبارزه با داعش در دستورکار نیست.»

وی در خصوص روسیه نیز اعلام کرد: «موضع روس‌ها تغییر کرده و آنها به شدت داعش مواضع این گروه را به شدت هدف قرار داده‌اند. علاوه بر این روس‌ها دریافته‌اند که بسیاری تبعه روس‌زبان در میان تروریست‌ها وجود دارد و در نهایت توجه شده‌اند که ارتش بشار اسد بسیار تضعیف شده و قادر به دفاع از منافع خود به ویژه بندر طرطوس نیست.»

سایت کسب و کار بازده

منبع: خبر گزاری فارس

 

مطالب مرتبط
مقصد بعدی داعش آمریکا، ایتالیا و انگلیس خواهد بود
توئیت اوباما: حمله به پاریس، حمله به بشریت است
داعش با تلگرام عضوگیری می‌کند
فرانسه مرکز فرماندهی داعش را نابود کرد
 بمب‌افکن‌های روسی ۱۰۰۰ تانکر نفتکش داعش را منهدم کردند
فتوای برده داری جنسی داعش درباره‌ی احکام تجاوز به زنان اسیر
۷ نشانه‌ی حمله روانی
روسیه مقصد بعدی حملات داعش
دو همسفر داعشی بهداد سلیمی در مسیر ریو دستگیر شدند
اولین حملات جنگنده‌های روسیه از پایگاه همدان انجام شد
خشم سعودی ها از مترجم مایکروسافت بینگ
جنایات داعش: روز شمار ۸۳ جنایت داعش در سراسر جهان

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی