کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

میزهای مجهز به تاچ سه بعدی

میزهای مجهز به تاچ سه بعدی

میزهای مجهز به تاچ سه بعدی ر راه است. شرکت اپل با معرفی گوشی‌های هوشمند آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس ویژگی جذاب تاچ سه بعدی را به کاربران خود معرفی کرد و مطابق با گزارش سایت‌های مختلف خبری این ویژگی به زودی در طیف وسیعی از محصولات جدید تولیدکنندگان دستگاه‌های هوشمند قرار خواهد گرفت.

appel.jpg

برای آن دسته از افرادی که هنوز با این ویژگی آشنایی ندارند، تاچ سه بعدی در واقع استانداردی مشابه فناوری فورس تاچ است، در این فناوری، نمایشگر گوشی هوشمند می‌تواند شدت فشار وارده توسط دست را ارزیابی کرده و متناسب با همین میزان فشار عملکردهای مختلفی را انجام دهد.

اکنون شرکت اپل وارد فاز جدید استفاده از این فناوری شده است. به نظر می‌رسد که این شرکت کوپرتینویی تمامی فروشگاه‌های پرچمدار خود در نیویورک و سان فراسیسکو را به تجهیزاتی مجهز کرده است که می‌توان آنها را میزهای تاچ سه بعدی/فورس تاچ نماید.

در حقیقت شرکت اپل از این میزها برای نمایش ایفون‌های ۶ اس و ۶ اس پلاس استفاده می‌کند.

زمانی که مشتریان در این فروشگاه‌ها، صفحه نمایش ایفون‌های قرار گرفته روی این میزهای لمسی را لمس کنند، میز مورد نظر شروع به نمایش موج‌های کوچک اب کرده و در حقیقت فناوری تاچ سه بعدی را به نمایش می‌گذارند. این قابلیت بسیار جذاب بوده و عملکرد میزها نیز کاملا قابل قبول است. این میزها در حال حاضر تنها در دو فروشگاه اپل حضور دارند اما پیش‌بینی می‌شود که این شرکت به زودی سایر فروشگاه‌های خود در دیگر مناطق جهان را نیز به این میزهای تاچ سه بعدی مجهز کند.

اگر از جمله کاربرانی هستید که در حال حاضر به دلیل محدودیت مالی نمی توانید فناوری تاچ سه بعدی را روی یکی از آیفون‌های جدید امتحان کنید، می‌توانید اسمارت فون خود را جیلبریک کرده و نرم افزار Forcy را روی آن نصب کنید، این اپلیکیشن می‌تواند تجربه استفاده از فورس تاچ را روی تمامی آیفون‌های شرکت اپل به صورت محدود شبیه سازی کند.


منبع: UBERGIZMO

//بازده//

میزهای مجهز به تاچ سه بعدی


 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی