کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

موافقت اتحادیه اروپا با کمک مالی مجدد به یونان

رهبران منطقه یورو با کمک مالی مجدد به یونان موافقت کردند. به گزارش بازده، اتحادیه اروپا با کمک مالی مجدد به کشور بحران زده یونان موافقت کرد.

greece4.jpg

دونالد تاسک رییس اتحادیه اروپا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: توافق بر سر کمک مالی به یونان تنها راهی بود که می‌توانست یونان را در منطقه یورو نگاه دارد.

چارلز میشل نخست وزیر بلژیک نیز دقایقی پیش در صفحه رسمی توییتر خود خبر از اعلام توافق داده بود.

به گزارش بازده، در شرایطی که یونان با بحران اقتصادی و سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند و اوضاع آن به دلیل ناتوانی آتن در بازپرداخت بخشی از بدهی‌هایش به صندوق بین‌المللی پول بیش از هر زمان دیگری به هم ریخته و آشفته است، دولت آتن طرحی متشکل از افزایش مالیات‌ها و کاهش هزینه‌ها را برای وام‌دهندگان ارسال کرده بود تا به این وسیله وام‌های جدید را دریافت کند و مانع از ورشکستگی اقتصاد کشور شود.

دولت یونان در پی اجرای برنامه‌‌ای است که بنابر آن درآمد بیشتری کسب کند. به این ترتیب که دولت‌ در مقایسه با هزینه‌ها، بیشتر از مالیات‌ها درآمد داشته باشد.

در پی شکست مذاکرات میان یونان و طرف‌های وام‌دهنده به این کشور (کمیسیون اروپا، صندوق‌بین‌المللی پول و بانک مرکزی اروپا) طرفین در تلاش برای دستیابی به راهکاری برای برون‌رفت از بحران این کشور بودند که امروز رهبران اتحادیه اروپا با این بسته ویشنهادی یونان موافقت کردند.

سایت کسب و کار بازده

 

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۷ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی