کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ممنوعیت تردد تاکسی پیکان

معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران از ثبت نام بیش از ۸ هزار تاکسی فرسوده در طرح نوسازی خبر داد.

taxi.png

مهدی ابراهیمی معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران گفت: طبق تفاهمنامه با ایران صورت گرفته و قرار داد با ایران خودرو قرار است تعداد ده هزار پژو ۴۰۵ و سمند به رانندگان تاکسی‌های فرسوده تحویل داده شود؛این در حالی است ۲۰۰ پیش فاکتور صادر شده و به رانندگان تاکسی هایی که تمایل دارند به صورت نقدی خودروی شان را خریداری کنند در همین هفته خودروشان را تحویل خواهند گرفت.

وی افزود: طبق تفاهمنامه ستاد سوخت با بانک صادرات قرار است وام ۲۰۰ میلیون ریالی جهت خرید خودرو در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده پرداخت شود، البته در خصوص میزان سود وام اطلاعاتی نداریم اما سال گذشته سود وام ۱۵ درصد بوده است.

ابراهیمی اذعان کرد: از سال گذشته ۸ هزار راننده تاکسی در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهر تهران ثبت نام کردند و تاکنون ۳ هزار و ۴۰۰ تاکسی نو تحویل شده و حدود ۵ هزار خودرو در مرحله نوسازی قرار دارند؛ضمن آنکه در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهر تهران اولویت اسقاط و نوسازی با تاکسی پیکان‌ها است.

معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران در پایان بیان کرد: درحال‌حاضر ۶ هزار و ۳۰۰ تاکسی پیکان فرسوده در شهر تهران وجود دارد که می‌بایست مالکان این دسته از وسایل نقلیه هر چه سریع تر نسبت به اسقاط و نوسازی تاکسی شان اقدام کنند و از این رو برابر مصوبه از دی ماه تاکسی پیکان‌ها حق تردد در شهر را ندارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

سایت کسب و کار بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۳۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی