کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

معاون ترامپ پس از آزمایش موشکی کره شمالی به کره جنوبی رفت

به نقل از رویترز معاون ترامپ پس از آزمایش موشکی کره شمالی به کره جنوبی رفت . مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه با تکرار شعار تعهد تزلزل ناپذیر واشنگتن نسبت به دولت سئول، وارد منطقه غیر نظامی حائل بین مرز دو کره جنوبی و شمالی شد.

معاون ترامپ پس از آزمایش موشکی کره شمالی به کره جنوبی رفت

گفتنی است این اقدام پنس که حالتی نمادین دارد، یک روز پس از شکست جدیدترین آزمایش موشکی پیونگ یانگ و همزمان با تشدید تنش ها بین آمریکا و کره شمالی اتفاق می افتد.

 پنس دیروز یکشنبه در اولین مقصد سفر ۱۰ روزه خود به ۴ کشور آسیایی وارد سئول-پایتخت کره جنوبی- شد تا با یکی از نزدیکترین متحدین واشنگتن درباره مهار برنامه موشکی-هسته ای پیونگ یانگ به بحث و تبادل نظر بپردازد.

مطلب مرتبط: نتیجه رفراندوم ترکیه : آری به تغییرات قانون اساسی

منطقه غیر نظامی حائل بین دو کره، در واقع محدوده ای مین گذاری شده به پهنای ۴ کیلومتر است که با سیم خاردار در امتداد مرز دو کشور در شبه جزیره کره احاطه شده و از هر سو توسط نیروهای نظامی طرفین پاسداری می شود.

پنس حضور خود را در این منطقه نشانه ای از پیوند تزلزل ناپذیر مردم دو کشور توصیف کرد.

گفتنی است در حالی که ناوگروه مجهز به تجهیزات هسته ای «کارل وینسون» عازم غرب اقیانوس آرام است، «هربرت مک مستر» مشاور امنیت ملی کاخ سفید می گوید آمریکا در حال حاضر برنامه ای برای توسل به گزینه نظامی برای حل بحران کره شمالی ندارد.

به گفته وی، آمریکا، متحدین و شرکای بین المللی در تلاش هستند تا تحت رهبری چین- که نفوذ زیادی بر پیونگ یانگ دارد- طیفی از گزینه ها را در برخورد با کره شمالی ارائه دهند که دامنه آن شامل تحریم های اقتصادی، اقدامات مخفیانه، مذاکرات دیپلماتیک و در نهایت توسل به نیروی نظامی می شود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

معاون ترامپ پس از آزمایش موشکی کره شمالی به کره جنوبی رفت


 

(مشاهده ۲۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “معاون ترامپ پس از آزمایش موشکی کره شمالی به کره جنوبی رفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫631 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت