کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مرکل محجبه: تصویری از اعتراض به مهاجرپذیری آلمان

شبکه‌ی خبری آلمانی ای‌آر‌دی (ARD ) در اقدامی اعتراض‌آمیز به پذیرش مهاجران در آلمان تصویری ساختگی از آنگلا مرکل صدراعظم این کشور را با حجاب اسلامی نشان داد.

مرکل

مرکل

این شبکه با انتقاد به سیاست‌های مهاجرپذیری و درهای باز که مرکل اتخاذ کرده از بینندگان خود این سوال را پرسید که با این وضعیت زندگی چه تغییری می‌کند؟ چه بر سر ارزش‌های ما می‌آید؟  و آیا می‌توانیم از عهده‌ی این حجم مهاجرپذیری برآییم؟

این اقدام اسلام‌ستیزی و ایجاد تنش، توسط این شبکه انتقادهای بسیاری را از سوی مخاطبان به همراه داشته است و بسیاری از کاربران فیسبوک از این تصویر گرافیکی و این برخورد ابراز شگفتی و ناراحتی کرده‌اند.

در پی انتشار این خبر برخی از مخالفان مهاجرپذیری درحالی که پلاکاردهایی با تصویر محجبه‌ی مرکل‌ در دست داشتند به خیابان‌ها ریختند و اعتراض خود را نشان دادند.

برطبق آخرین آمارها پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۲۰۱۵ حدود یک و نیم میلیون مهاجر وارد کشور آلمان شوند در صورتی که قبلا گزارش شده بود این کشور ۸۰۰ هزار مهاجر را پذیرش می‌کند.

این روزها آنگلا مرکل‌ به دلیل پیاده کردن سیاست مهاجرپذیری و درهای‌باز تحت فشار زیادی از سوی مخالفان خود قرار دارد.


مطالب پیشنهادی وب

تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: ای‌آر‌دی

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۳۶ نفر)

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرکل محجبه: تصویری از اعتراض به مهاجرپذیری آلمان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page generated in 5٫287 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت