کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مرکل،اوباما و اردوغان،دروغگوترین؛ پوتین، سیپراس و روحانی، راستگو‌ترین

یک پایگاه اینترنتی در آلمان، یک نظرسنجی با عنوان «چه کسی دروغگوی سال است» ترتیب داد، که مردم از حدود ۴۰ کشور مختلف در آن شرکت کردند.

almanya-basbakani-merkel-in-erdogan-hayranligi-5027357_1325_b.jpg

به گزارش بازده به نقل از باشگاه خبرنگاران، نتایج یک نظرسنجی در آلمان نشان داد آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان، باراک اوباما، رییس‌جمهوری امریکا و رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهوری ترکیه، دروغگو‌ترین سیاستمداران جهان و از سوی دیگر ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه، و حسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران، صادق‌ترین و راستگو‌ترین سیاستمداران جهان هستند.

یک پایگاه اینترنتی مردمی در آلمان همزمان با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۵، نظرسنجی‌ای را ترتیب داد تا مردم اعلام کنند با توجه به حوادثی که طی امسال رخ داده است، چه کسی را مورد اعتماد می‌دانند. در این نظرسنجی با عنوان «چه کسی دروغگوی سال است» فقط مردم آلمان نبودند که شرکت کردند بلکه مردم از حدود ۴۰ کشور مختلف در آن شرکت کردند.

۳۹ درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی مرکل را دروغگوی سال نامیدند، ۲۱ درصد گفتند اوباما دروغگوی سال است و ۱۸ درصد نیز اردوغان را دروغگوی امسال نامیدند.

در این نظرسنجی همچنین بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و پترو پوروشنکو رییس‌جمهوری اوکراین به ترتیب با هشت و هفت درصد رای پس از مرکل، اوباما و اردوغان به عنوان دروغگوی سال شناخته شدند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، آلمانی‌ها به ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه، الکسیس سیپراس، نخست وزیر یونان، و حسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران، به عنوان سیاستمدارانی صادق و راستگو رای دادند.

 

5653eb143db3f6.73354228.jpg

در این نظرسنجی بشار اسد، رییس‌جمهوری سوریه، تنها یک دهم درصد و فرانسوا اولاند، رییس‌جمهوری فرانسه، نیز تنها ۷۷ صدم درصد رای آوردند.

 

 

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
خاکستر یورو در دستان مرکل
روحانی: انتقال سرمایه و فناوری به ایران اولویت‌مان در تجارت با کشورهای اروپایی است
روحانی سفر خود را نیمه‌کاره رها کرد
قدرتمندترین افراد جهان در ۲۰۱۵
پوتین قدرتمندترین مرد جهان ۱۰ روز دیگر به ایران می‌آید
روحانی و پوتین سند همکاری امضا کردند
اوباما در لباس دامادی
تفاوت علمی بین آدم های خداناباور ، مذهبی ، و روحانی
درس بازاریابی از اوباما: ۷ درس بازاریابی که باید از اوباما آموخت
اوباما میزبان روزه داران در کاخ سفید می‌شود
اوباما و خانواده اش تعطیلات کجا می‌روند
محتویات عجیب جیب اوباما

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی