کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مرکز توسعه تجارت ایران و اروپا بازگشایی می‌شود

یک مقام مسئول در اتاق تعاون ایران گفت: در پی تفاهم‌نامه مشترک با اتاق بازرگانی چک، مرکز توسعه تجاری ایران و اروپا برای توسعه تجارت ایران تشکیل می‌شود.

توسعه تجارت

رضا علیخانزاده با اعلام ایجاد مرکز توسعه تجارت ایران و اروپا توسط کمیسیون سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران در ارتباط با علل و اهداف بازگشایی این مرکز که نمایندگی آن نیز در ایران خواهد بود گفت: با وجود این ارتباطات امکان شناسایی شرکت‌های اروپایی در جهت تامین نیازهای شرکت‌های ایرانی به وجود می آید و در اهداف معین شده تعامل با کشورهای دیگر نیز در برنامه قرار دارد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران هدف از بازگشایی مرکز توسعه تجارت را  ایجاد بستر های مناسب صادراتی و توسعه صادرات محصولات ایرانی به خصوص محصولات شرکت های دانش بنیان  دانست.

وی در اهداف مندرج در این تفاهم نامه، علت انتخاب چک را وجود صنایع پیشرفته این کشور بیان کرد که موجب شده بسیاری از شرکت‌های آلمانی نیز در این کشور فعالیت کنند و به لحاظ موقعیت چک این کشور می تواند پلی برای ورود کالاهای ایرانی به اروپا باشد.

در این مرکز برای اعضا تسهیلات و امکاناتی در نظر گرفته می شود که روند ارتباط با سایر کشور ها را تسهیل کند که متعاقبا توسط این مرکز به اعضا اعلام می شود.

(مشاهده ۱۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرکز توسعه تجارت ایران و اروپا بازگشایی می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫610 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت