کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مردی ایرانی که می‌کوشد میلیاردها دلار دارایی کشورش را در نیویورک زنده کند

به نوشته بلومبرگ، “حمید بیگلری” در حال حاضر مسوول رسیدگی به امور مالی ایران در نیویورک است.

big.jpg

به گزارش بازده به نقل از باشگاه خبرنگاران، پایگاه خبری بلومبرگ گزارشی از مصاحبه با “حمید بیگلری،” یکی از افراد ایرانی-آمریکایی سرشناس در حوزه امور مالی ایران در نیویورک منتشر کرد. در این گزارش آمده است: ایران هر ساله به ۱۵۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز دارد تا بتواند آسیب‌های یک دهه انزوا را جبران کند.

“حمید بیگلری” مرد ۵۷ ساله ایرانی-آمریکایی از دانشگاه “کرنل” فارغ التحصیل شده است. وی پیش‌تر قائم مقام بانک بین المللی “سیتی گروپ” بود و شیوه تجارت را با چهره‌های سرشناسی از جمله “رابرت روبین” و ” سندی ویل” آموخت. وی در حال حاضر نماینده حسن روحانی است تا به امور مالی ایران در نیویورک رسیدگی کند. بیگلری همچنین در کنفرانس‌ها و نشست‌های سرمایه‌گذاران و کارگزاران ایرانی در نیویورک شرکت می‌کند. وی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۹۷۹ (۱۳۵۷) برای ادامه تحصیل، کشور خود را ترک کرد و درحال حاضر دعوتنامه‌ای از بانک مرکزی ایران دریافت کرده است.

بیگلری در گفتگو با بلومبرگ اعلام کرد: ایران دوران طلایی جهانی شدن را در اواخر دهه ۹۰ میلادی تا سال ۲۰۰۸ از دست داد. به همین دلیل، نباید فرصت‌های بعدی را نیز از دست بدهد.

به نوشته این پایگاه خبری، زمانی که در کنگره در خصوص تصویب تحریم‌ها علیه ایران و مخالفت با توافق هسته‌ای بحث‌هایی مطرح بود، بیگلری تلاش‌های زیادی برای حفظ منافع ایران انجام داد. وی نامه‌ای با امضای چهره‌های برجسته ایرانی-آمریکایی از جمله مدیران توییتر، گوگل و شرکت‌های معتبر جمع‌آوری کرد. این نمایندگان در این نامه حمایت خود را از توافق هسته‌ای اعلام کرده بودند.

این پایگاه همچنین متذکر شد “حمید بیگلری” در سال ۲۰۱۳ با حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در نیویورک ملاقات کرد.

سایت کسب و کار بازده

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۵۹ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی