کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مرجع بودن شورای رقابت برای قیمت‌گذاری خودرو توسط نمایندگان مجلس تایید شد

رییس شورای رقابت از اظهار نظر شفاهی مجلس در مورد مرجع بودن این شورا برای قیمت‌گذاری خودرو خبر داد.

به گزارش بازده، رضا شیوا در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه مجلس نظر شفاهی خود را در مورد مرجع بودن شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودرو اعلام کرده است، اظهارکرد: طبق اعلام نمایندگان مجلس، شورای رقابت می‌تواند همچنان به کار قیمت‌گذاری خودرو به عنوان یک کالای انحصاری ادامه دهد.

Shoraye-Reghabat.jpg

وی ادامه داد: ما منتظر نظر کتبی مجلس نیستیم و پاسخ شفاهی نمایندگان کفایت می‌کند و قیمت‌گذاری خودرو همچنان در اختیار شورای رقابت باقی خواهد ماند.

شیوا همچنین از اتمام دوره ۶ ساله مأموریت شورای رقابت خبر داد و گفت: برای برگزاری جلسات شورای رقابت منتظر معرفی اعضاء جدید از سوی رؤسای سه قوه مجریه، قضاییه و مقننه هستیم.

وی تصریح کرد: پس از معرفی این اعضا، از بین ۲ اقتصاددان‌، یک نفر به عنوان رییس شورای رقابت با رأی اعضاء انتخاب خواهد شد و در نهایت، رییس‌جمهوری حکم رییس جدید را صادر خواهد کرد.

رییس شورای رقابت با بیان اینکه حکم برخی اعضاء شورای رقابت در پایان تیرماه و برخی نیز در خردادماه به اتمام رسیده است، گفت: حکم انتصاب من مربوط به ۲۷ آذرماه ۹۲ بوده و من دیرتر از بقیه منصوب شده بودم.

//بازده//

 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی