کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مدیریت حج از رژیم منحوس آل سعود گرفته شود

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه رئیس جمهور از فرصت حضور در سازمان ملل برای پیگیری حادثه رمی جمرات در مراسم حج استفاده کند، گفت: به طور حتم مجلس شورای اسلامی و فراکسیون حج و زیارت این حادثه دلخراش را جزء اولویت های بررسی قرار خواهد داد.

مهرداد بذرپاش در گفت وگو با خبرگزاری خانه‌ی ملت، با اشاره به فاجعه‌ی کشته وزخمی شدن بیش از ۷۰۰ نفر از حجاج در مراسم حج، گفت: حادثه دلخراش امروز منا و اتفاق چند روز قبل یعنی سقوط جرثقیل در مسجد الحرام منجر به کشته شدن تعداد بسیاری از حجاج خانه خدا به ویژه هموطنان ما شد؛ این اتفاق به هیچ وجه برازنده کنگره بزرگ مسلمین نبوده و اینکه این حادثه فقط محکوم شود؛ کافی نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهرو پردیس درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت انجام اقدام درخورو شایسته ای در جهت اصلاح مدیریت فرآیند حج، افزود: به طور حتم مجلس شورای اسلامی باید تمام ظرفیت پارلمانی خود را در مجالس  اسلامی، بین المجالس آسیایی و مجالس جهانی برای بررسی ابعاد این حادثه به کار گیرد، چون زائران بسیاری از کشورهای اسلامی مختلف دراین حادثه جان خود را از دست داده و یا به مصدومیت شدید دچار شدند.

وی تصریح کرد: البته درگفت و گو با سایر رهبران و مجالس کشورهای دنیا می توان این موضوع را مطرح کرد که مدیریت حج از رژیم منحوس و بی ربط آل سعود گرفته شده و به سازمان همکاری های اسلامی ( سازمان کنفرانس اسلامی) سپرده شود، زیرا که حج متعلق به امت اسلام است و باید همه در مدیریت آن سهیم باشند.

سخنگوی فراکسیون حج و زیارت درمجلس، گفت: همچنین رئیس جمهور باید از فرصت سفر به نیویورک برای حضور در نشست سالیانه سازمان ملل در جهت پیگیری این موضوع با سایر رهبران دنیا به ویژه رهبران کشورهای اسلامی حاضر در سازمان ملل استفاده کند؛ البته مسئولان سازمان حج زیارت  به خصوص آنهایی که در حال حاضر درمکه حاضر هستند باید این موضوع را پیگیری کنند و سازمان همکاری های اسلامی نیز با سایر نهادهای بین المللی بازرسان خود را برای بررسی دقیق موضوع به مکه اعزام کنند.

بذرپاش با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی به طور جدی این حادثه را پیگیری می کند، افزود: به طور حتم فراکسیون حج و زیارت درمجلس نیز این موضوع را درهفته آینده جزء اولویت های خود برای پیگیری قرار می دهد.

وی گفت: به طور حتم رژیم آل سعود از اینگونه حوادث اهداف خاصی را  پیگیری می کند، زیرا آنقدر که رژیم عربستان خواهان نابودی و از بین بردن یمن است به فکر اداره بزرگترین وظیفه خود یعنی برگزاری هرچه بهتر مناسک حج نیست، به عبارت بهتر آنقدر که دلشان برای فرماندهان داعش طپیده و خواهان بازگرداندن منصور هادی به یمن هستند، به دنبال بازگرداندن به سلامت زائران خانه خدا به کشورهایشان نیستند، بنابراین وقت آل سعود به ویژه پادشاه جدید و پسر دیکتاتور آن بیشتر به کشتار و کشورگشایی صرف می شود.

عضو هیات رئیسه مجلس، افزود: درحال حاضرهمه کشورهای دنیا متوجه این رویه آل سعود شده و فرصت برای روشنگری ها درخصوص این پدیده شوم فراهم شده است.

منبع: اعتدال

سایت کسب و کار بازده

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۷ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی