کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مدالی که از کف فلپس رفت

هفتمین روز بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ با برگزاری رقابت هایی از رشته‌های مختلف پیگیری شد.

قهرمان جدید شنای المپیک, فلپس

در رشته پرطرفدار و پرمدال شنا فینال مواد ۲۰۰ متر کرال پشت زنان، ۱۰۰ متر پروانه مردان، ۸۰۰ متر آزاد زنان و ۵۰ متر آزاد مردان برگزار شد و اتفاقات جالب و البته نادری در این رقابتها رخ داد و سرانجام یک جوان ۲۱ ساله سنگاپوری روند قهرمانی‌های بی‌پایان سلطان شنای جهان را متوقف کرد.

در فینال ماده ۱۰۰ متر پروانه مردان، مایکل فلپس امریکایی که تا روز گذشته موفق به کسب چهار مدال طلا در بازی‌های این دوره شده بود، حریف جوزف اسکولینگ، شناگر ۲۱ ساله سنگاپوری، نشد و مدال طلای این ماده را در عین ناباوری به جوان گمنام سنگاپوری واگذار کرد. اسکولینگ با ثبت زمان ۵۰ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه قهرمان این ماده شد.

اما جالبتر و عجیب تر از قهرمان نشدن مایکل فلپس این بود که در این ماده سه شناگر به طور مشترک به مدال نقره دست یافتند. مایکل فلپس امریکایی به همراه چادلی کلوس از افریقای جنوبی و لاژلو شیه از مجارستان هر سه در یک زمان به خط پایان رسیدند و با ثبت زمان ۵۱ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه به طور مشترک صاحب مدال نقره شدند.

شناگران امریکایی مدال طلای سه ماده دیگر این رشته را از آن خود کردند.

منبع: نود

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری

قهرمان جدید شنای المپیک

فلپس

جوزف اسکولینگ

(مشاهده ۹۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “مدالی که از کف فلپس رفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page generated in 2٫828 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت