کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

مایکل داگلاس به آزار جنسی یک خانم روزنامه نگار متهم شد

قطار اتهامات سواستفاده جنسی به این بازیگر سرشناس هالیوودی رسید و مایکل داگلاس به آزار جنسی یک خانم روزنامه نگار متهم شد. سوزان براودی روزنامه نگار و نويسنده روز جمعه اتهامات علیه آقای داگلاس را علنی کرد.

خانم «برادوی» در گفتگو با نشریه «هالیوود ریپرتر» شرح داد که چگونه در اواخر دهه ۱۹۸۰ در شرکت «استون بریج» استخدام شد که در واقع شعبه نیویورک کمپانی تولیدات سینمایی داگلاس بود.

خانم «برادوی» ضمن بیان جزئیاتی از آزار جنسی داگلاس مدعی شد، او حرفهای زشتی به او می زد و حتی مقابل او خودارضایی کرد.

اتهام آزار جنسی به مایکل داگلاس؛ او اتهامات را رد کرداین روزنامه نگار افزود وقتی داگلاس با واکنش تند من مواجه شد، از من خواست برگه ای را امضا کنم که براساس آن حق نداشتم دربار زمان حضورم در شرکت استون بریج چیزی بگویم که من این برگه را امضا نکردم.

اتهام آزار جنسی درباره مایکل داگلاس در حالی طرح شده که او این اتهامات را قویا رد می کند.

آقای داگلاس که برنده اسکار و از اسطوره های سینمایی هالیوود محسوب می شود قبلا در اظهارنظری پیش گیرانه خبر داده بود یکی از کارمندان سابثش ادعاهایی علیه او دارد که همه «دروغ محض» است.

مایکل داگلاس ۷۳ سه ساله، دو جایزهٔ اسکار در مقام تهیه‌کنندهٔ فیلم پرواز بر فراز آشیانهٔ فاخته و بازیگر فیلم وال‌استریت دریافت کرده‌است.

افشاگری علیه سوء استفاده مردان علیه زنان در یکسال اخیر به جنبشی بزرگ در آمریکا تبدیل شده است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

مایکل داگلاس به آزار جنسی یک خانم روزنامه نگار متهم شد


خبرخوان هفته

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی