کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ماشین پرنده به بازار می‌آید

برای علاقمندان به دنیای خودرو و نیز دنیای پرواز خبر خوبی داریم که تا دو سال آینده ماشین پرنده به بازار می‌آید و از الان می‌توانند برای خرید آن ثبت‌نام کنند. شاید بتوان گفت که فیلم‌های علمی و تخیلی با ورود یک ماشین پرنده به نام پال-وی (PAL-V) یک قدم دیگر به دنیای واقعی انسانها نزدیک شده‌ است که مسافران آن می‌توانند با آن از جاده‌ها عبور کنند و از ترافیک بگریزند.
ماشین پرنده1
یک شرکت هلندی به نام پال-وی اخیرا امتیاز تولید ماشین‌های پرنده را به هند داده است و در حال حاضر فهرست‌های انتظار برای سفارش این ماشین را باز کرده است تا افرادی که به خرید این ماشین تمایل دارند به سایت این شرکت مراجعه و ثبت نام کنند.
ماشین پرنده2
این خودرو سه چرخ دارد و می‌توان گفت به خاطر سیستم خم شدن خودکارش به راحتی یک اتومبیل و به چالاکی یک موتورسیکلت عمل می‌کند. وقتی هم که از ترافیک سنگین خسته شدید و حوصله رانندگی در جاده را نداشتید می‌توانید آن را به نزدیک‌ترین محل پرواز برانید و پروانه‌های آن را باز کنید و از پرواز لذت ببرید.
ماشین پرنده3
وب سایت این شرکت توضیح می‌دهد که به دلیل اینکه این ماشین پرنده در ارتفاع کمتر از ۴۰۰۰ پا حرکت می‌کند بنابراین ترافیک هوایی و گرفتاری های مجوزهای پرواز و … را ندارد. رابرت دینگماس مدیر اجرایی این شرکت می‌گوید این ماشین برای بیمارستان‌ها، نهادهای دولتی و صنعت گردشگری بسیار عالی و مورد استفاده است.
ماشین پرنده4
شرکتی مانند صحارا گروپ در بمبئی علاقمندی خودش را به خرید این ماشین پرنده برای گردشگرانش اعلام کرده است. این ماشین با بنزین کار می‌کند و با سرعت ۱۱۲ مایل در زمین و آسمان حرکت می‌کند.
ماشین پرنده 5
همچنین سروصدای خیلی کمتری نسبت به هلیکوپتر دارد و کنترل آن بسیار راحت است. قیمت مورد انتظار این خودرو با عرضه‌ی محدود در اروپا چیزی بین ۳۹۰ هزار تا ۴۹۹ هزار یورو است. شاید وقت آن رسیده باشد که تمام فیلم‌های تخیلی که از کودکی‌مانتا به امروز دیده‌ایم را در دنیای واقعی تجربه کنیم.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: میرر
موضوع محوری:

ماشین پرنده


هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۶۴۳ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی