کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

لغو تحریم ۲ شرکت نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا نام دو شرکت نفتی ایرانی را از فهرست تحریم‌های خود خارج کرده است. این نخستین اقدام این‌چنینی از زمان انعقاد توافق هسته‌ای در اوایل ماه جولای است.

iran-oil-rig-export.jpg

به گزارش بازده و به نقل از بی‌بی‌سی، اتحادیه اروپا نام دو شرکت نفتی ایرانی را از فهرست تحریم‌های خود خارج کرده است. این نخستین اقدام اینچنینی از زمان انعقاد توافق هسته‌ای در اوایل ماه جولای است.

بر اساس این گزارش، اعلام شده که مدارک کافی علیه شرکت عملیات و مدیریت پتروپارس و شرکت مهندسی منابع پتروپارس برای قرار گرفتن نام آنها در فهرست تحریم‌ها وجود ندارد.

این شرکت‌ها بخشی از گروهی هستند که در استخراج گاز از میدان پارس جنوبی ایران مشارکت دارند.

آنها در ماه می‌نزد دیوان اتحادیه اروپایی تقاضای فرجام کرده بودند.

بر اساس یادداشتی که از سوی وزارت خزانه داری انگلیس منتشر شده، قانون انسداد دارایی‌ها دیگر در مورد این دو شرکت اعمال نخواهد شد.

دیوان اتحادیه اروپایی پس از عدم دریافت هیچ گونه اعتراضی از سوی شورای اروپا نام این شرکت‌ها را از فهرست تحریم‌ها حذف کرد.

دادگاه در عین حال تحریم‌ها علیه ۲ شرکت دیگر یعنی پتروپارس ایران و خدمات میادین نفتی پتروپارس را به دلیل سهام بیشتری که این شرکت‌ها در گروه شرکت ملی نفت ایران داشتند حفظ کرد.

هرچند تصمیم به حذف نام این دو شرکت از فهرست تحریم‌ها ارتباطی با توافق هسته‌ای اخیر ندارد، اما پاوانی ردی، یکی از مسئولان موسسه حقوقی زایوالا‌اند کو گفت، وی امیدوار است که گرم‌تر شدن روابط بین ایران و غرب حذف نام موکلان وی از فهرست شرکت‌های تحت تحریم را تضمین کند.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۲۴ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “لغو تحریم ۲ شرکت نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 3٫644 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت