کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

قیمت طلا تثبیت می‌شود

پس از افت قیمت طلا در جلسه گذشته، در معاملات اولیه روز سه‌‌شنبه قیمت اونس افزایش یافت. این در حالی است که آمار اشتغال قدرتمند امریکا چشم‌انداز افزایش نرخ بهره را تقویت کرده است.

قیمت طلا

هر اونس طلا با اندکی تغییر نسبت به روز گذشته یک هزار و ۳۵۳ دلار و ۶۰ سنت معامله شد. این در حالی بود که اونس در روز گذشته با افتی ۰.۸ درصدی بیشترین افت یک‌روزه خود را در دو هفته اخیر تجربه کرده بود.

یک روز پس از صعود سهام امریکا به لطف آمار اشتغال قدرتمند و انتظار برای بسته‌های محرک بیشتر در سراسر دنیا، در معاملات روز سه‌شنبه نیز بازارهای سهام آسیا نیز به بالاترین سطح ۲ ماه و نیم خود صعود کردند.

استر جورج رییس فدرال‌رزرو کانزاس سیتی اعلام کرد نرخ بهره ایالات متحده بسیار پایین است و او از طریق کمیته تنظیم نرخ فدرال برای افزایش نرخ بهره تلاش خواهد کرد.

بازار داغ ۱۳.۴ هزار میلیارد دلاری خزانه‌داری امریکا در روز دوشنبه اندکی سرد شد چرا که سرمایه‌گذاران نسبت به فروش ۲۴ میلیارد دلاری اوراق بهادار سه ساله توجه چندانی نکردند فروشی که بخشی از عرضه جدید ۵۶ میلیارد دلاری دولت بود که در این هفته به بازار لطمه زده بود.

بر اساس اظهارنظر اغلب تحلیلگران مورد بررسی رویترز، بانک مرکزی اروپا در نشست هفته آینده خود تسهیلات بیشتری را در سیاست‌های خود اعمال نخواهد کرد.

در برآورد اولیه‌ای که روز دوشنبه توسط پیر مسکوویچی، کمیسیونر امور اقتصادی اتحادیه اروپا آشکار شد، پس از رای بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا، کمیسیون اروپایی پیش‌بینی خود را از رشد منطقه یورو و بریتانیا کاهش داد.

سیتی‌گروپ در یادداشتی اعلام کرد: ترکیبی از دلار ضعیف‌تر و بازگشت تقاضای آسیا موجب حمایت قیمت طلا در نیمه دوم سال خواهد شد.

گزارش صنعتی در روز دوشنبه نشان می‌دهد که شرکت‌های معدنکار طلا ۵۰ تن دیگر به ذخایر خود در سه‌ماهه نخست اضافه کرده‌اند.

 

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری:

قیمت طلا

منبع:اقتصاد نیوز

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۲۱ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی