کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

قیمت بنزین بعد از دو نرخی شدن

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از نحوه تعیین قیمت بنزین و قیمت‌گذاری سوخت در مصوبه کمیسیون تلفیق انتقاد کرد.

بنزین

 غلامرضا کاتب اظهار کرد: وقتی گفته می شود که قیمت بنزین  مازاد بر سهمیه به قیمت تمام شده عرضه شود بدین معناست که برای مثال بنزین با قیمت حدود ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان عرضه شود و این موضوع با توجه به وضعیت اقتصادی مردم به صلاح نیست.

نماینده مردم گرمسار در مجلس افزود: در این مصوبه آمده که قیمت بنزین سهمیه ای همانند انتهای سال۱۳۹۴ است و مازاد بر سهمیه به قیمت تمام شده یعنی قیمت فوب خلیج فارس به علاوه هزینه های دیگر تا رسیدن به محل عرضه محاسبه و از مردم اخذ گردد که این کار باعث به هم خوردن آرامش مردم خواهد بود.

کاتب همچنین تاکید کرد: دو نرخی شدن قیمت بنزین نیز نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه فسادآور است.

وی با تاکید بر لزوم حفظ کارت‌های سوخت گفت: استفاده از کارت سوخت شفافیت را بیشتر می‌کند و حتما باید حفظ شود اما تک نرخی بودن قیمت سوخت نیز شفافیت را بالاتر خواهد برد.

این نماینده مجلس ادامه داد: مجلس باید موجب آرامش جامعه شود و اگر نیاز به چنین کاری هست اجازه دهیم خود دولت که اختیار چنین کاری را دارد ورود کند.

کاتب در پایان اظهار کرد: امیدوارم نمایندگان محترم با این مصوبه در صحن علنی مخالفت نمایند چرا که آرامش جامعه مخدوش می شود و بخش عمده مردم آسیب خواهند دید چرا که توان پرداخت قیمت تمام شده سوخت را ندارند.

منبع: ایسنا

سایت کسب و کار بازده

//بازده//

(مشاهده ۳۲ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “قیمت بنزین بعد از دو نرخی شدن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫334 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت