کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

قطر معافیت ویزا برای ۸۰ کشور جهان را اعلام کرد

قطر معافیت ویزا برای ۸۰ کشور جهان را اعلام کرد. روز چهارشنبه، ١٨ مرداد ، حسن الابراهیم،رئیس اداره جهانگردی قطر در یک نشست خبری گفت که از این پس شهروندان هشتاد کشور جهان امکان آن را دارند تا بدون پرداخت پول، از معافیت ویزای ورود به این امیرنشین استفاده کنند و افزود که “به این ترتیب، ما به بازترین کشور در منطقه تبدیل می شویم و با مسرت از بازدیدکننگان دعوت می کنیم تا از مهمانداری معروف، میراث فرهنگی و گنجینه های طبیعی کشورمان استفاده کنند.”

قطر معافیت ویزا برای ۸۰ کشور جهان را اعلام کرد

کفیل اداره جهانگردی قطر گفت که “امروز تغییر مهم را در شرایط ورود به قطر اعلام می کنیم به این معنی که شهروندان بیش از هشتاد کشور می‌توانند بدون نیاز به اوراق ورود، ویزا یا پرداخت پول به کشورمان سفر کنند.” وی افزود که تصمیم به لغو ویزا در “شرایطی تاریخی اتخاذ شده و در حالیکه بعضی از همسایگان قطر مرزهای زمینی و آسمان خود را به روی کشورمان بسته‌اند، قطر درهای خود را به روی بازدیدکنندگان از چهار سوی جهان گشوده است.”

اشاره این مقام قطری به تحریم‌هایی است که کشورهای عربستان سعودی، امارات عربی متحده، بحرین، مصر و چند کشور عربی علیه قطر به اجرا گذاشته‌اند.

براساس اظهارات رئیس اداره جهانگردی قطر، به شهروندان ٣٣ کشور هنگام ورود به قطر اجازه اقامت ٩٠ روزه و به شهروندان ٤٧ کشور دیگر اجازه اقامت ٣٠ روزه داده می‌شود. شهروندان گروه دوم امکان آن را دارند تا با مراجعه به مقامات مربوطه، ویزای اقامت خود را به مدت ٣٠ روز دیگر تمدید کنند.

هنوز مشخص نیست که این تصمیم از چه زمانی به اجرا گذاشته خواهد شد.

در پی اعلام این خبر، وزیر کشور قطر گفت که کشورهای مورد نظر براساس ملاحظات امنیتی و اقتصادی یا قدرت خرید شهروندانشان برای برخورداری از حق لغو ویزا انتخاب شده‌اند. وی افزود که شرکت هواپیمایی قطر، که با محرومیت از ورود به کشورهای تحریم‌کننده در نظر دارد تا آخر سال جاری ٦٥ مقصد جدید را به برنامه‌های پروازی خود بیفزاید، از این تصمیم منتفع خواهد شد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

قطر معافیت ویزا برای ۸۰ کشور جهان را اعلام کرد


خبرخوان هفته

(مشاهده ۲۰ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “قطر معافیت ویزا برای ۸۰ کشور جهان را اعلام کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫493 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت