کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شمار قربانیان آنفلوانزا در آمریکا افزایش یافت

با گسترش آنفلوانزا در آمریکا شمار قربانیان بیماری آنفلوانزا در پنسیلوانیا در هفته گذشته ۲۶ مورد افزایش یافت و به این ترتیب به موجب آمار وزارت بهداری ایالت از آغاز فصل شیوع این بیماری در ابتدای اکتبر، به ۹۱ نفر رسید.

آنفلوانزا در آمریکا

از فصل آنفلوانزا که تا ماه اردیبهشت در آمریکا ادامه دارد، هنوز زمان زیادی باقی مانده است.

امسال گسترش و شدت بیماری آنفلوانزا زیاد است.

واکسن آنفلوانزا که برای دفاع در برابر چندین نوع از بیماری ساخته شده، امسال در برابر میکروب اصلی ،یعنی ویروس «اچ ۳ان۲» که بسیار سریع رشد می کند، تقریباً بی اثر است.

رسانه ها خبر مرگ و میر برای آنفلوانزا را ویژه گزارش می دهند. دقیقاً در یک قرن پیش، یک آنفلوانزای بسیار شدید حدود ۵۰ میلیون نفر –و شاید هم ۱۰۰ میلیون نفر – را در سراسر جهان کشت. آنفلوانزا آن سال که به فلوی اسپانیائی معروف شد معیاری است که همه بیماری ها را با آن می سنجند.

به تازگی تیم شهر فیلادلفیا برنده فینال فوتبال آمریکایی شد و قرار بود رژه پیروزی در این شهر برگزار شود و همین خیلی ها را نگران کرد. صد سال پیش، در یک رژه بزرگ نظامی، همزمان با شیوع آنفلوانزا، مردم زیادی به خیابان آمدند و یک هفته بعد ۶۳۵ بیمار گزارش شد و در مدت کمی حدود ۱۳ هزار نفر از اهالی این شهر به علت آنفلوانزا کشته شدند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

شمار قربانیان آنفلوانزا در آمریکا افزایش یافت


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی