کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

قبض‌ موبایل‌تان را اقساطی پرداخت کنید

مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول یک بار در سال می‌توانند قبض خود را به شکل اقساطی پرداخت کنند.

gha.jpg

به گزارش بازده به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام اپراتور اول تلفن همراه، کلیه مشترکان تلفن همراه که در وضعیت نرمال یا قطع بوده و مبلغ بدهی آنها حداقل ۱۰۰.۰۰۰ ریال باشد می‌توانند از طریق پرتال همراه اول و مراکز تلفن ثابت نسبت به تقسیط بدهی خود اقدام کنند.

البته با این وجود، تقسیط مبلغ بدهی محدودیتهایی هم برای مشترک به دنبال خواهد داشت که این محدودیتها عبارتند از قطع سرویسهای GPRS، MMS و رومینگ بین‌الملل، محدودیت سقف مکالمات تا ۸۰ درصد مبلغ ۵۰۰ هزار ریال و اعمال قطع صوری تقسیط روی خط جهت جلوگیری از نقل و انتقال تا پایان اقساط.

اما پس از پرداخت آخرین قسط آیتم قطع صوری تقسیط آبونمان وصل و کلیه محدودیت‌های مذکور برطرف خواهد شد.

نکته دیگر اینکه در مدت زمانی که قرار است مشترک اقساط خود را پرداخت کند توجه به برخی نکات ضروری است چراکه در غیر این صورت خط فرد دوباره به حالت یکطرفه در خواهد آمد.

بدین ترتیب درصورت عدم پرداخت قسط برای نخستین بار خط مشترک سه روز پس از سررسید قسط تلفن به دلیل عدم پرداخت قسط قطع خواهد شد. در این وضعیت اگر قسط مربوطه پرداخت شود خط بدون مراجعه حضوری پس از ۲۴ ساعت دوباره وصل خواهد شد.

اما چنانچه مشترکی تا سر رسید قسط بعدی نیز به پرداخت اقساط و وصل خط خود اقدام نکند، سه روز پس از سررسید قسط دوم، خط مشترک به دلیل عدم تسویه حساب اقساط قطع می‌شود. در این شرایط مشترک از وضعیت تقسیط خارج و مانده بدهی اقساط دوباره به صورتحساب مشترک برمی گردد.

همچنین کلیه محدودیتهای اعمال شده بابت تقسیط حذف و به وضعیت نرمال تغییر می‌کند. در این حالت مشترک باید برای وصل خط خود به مراکز تلفن ثابت ( مراکز استانها ) با پرداخت مبلغ بدهی به روز، مراجعه کند.

از سوی دیگر، مشترکی که در وضعیت تسویه حساب اقساط است می‌تواند با مراجعه به مراکز تلفن ثابت (مراکز استانها) نسبت به اخذ قبض میاندوره به روز و پرداخت آن جهت وصل تلفن خود نسبت به تقسیط مجدد خط اقدام کند. امکان پرداخت قبض میاندوره به روز از طریق پرتال همراه اول نیز میسر است لیکن برای وصل خط مشمول قطع “تسویه حساب اقساط” و یا تقسیط مجدد، مشترک باید به یکی از مراکز تلفن ثابت (مراکز استانها) مراجعه شود.

سررسید اقساط نیز بصورت ماهانه توسط سیستم تعیین می‌شود و برای پرداخت مشترک می‌تواند پس از اخذ شناسه قبض و پرداخت از پرتال همراه اول، از کلیه روشهای پرداخت حضوری و غیر حضوری (تلفن بانک ATM – و…) اقدام کند.

با این حال باید توجه داشت که هر شماره تلفن فقط یک بار در سال می‌تواند مشمول شرایط پرداخت اقساطی شود و مشترک جهت تقسیط مجدد در طول یک سال، باید در تهران به مراکز تلفن ثابت (در استانها به ادارات مشترکین) مراجعه کند.

امکان تقسیط از طریق پرتال شرکت ارتباطات سیار و با وارد کردن شماره تلفن همراه و کدپستی موجود در سیستم خدمات مشتریان امکان‌پذیر است. در صورت مشاهده خطا، نیز مشترک می‌تواند جهت اصلاح کد پستی به یکی از دفاتر خدماتی مراجعه کند.

سایت کسب و کار بازده

منبع: ایسنا

 

مطالب مرتبط
۴ دلیل نیاز کسب و کار شما به برنامه موبایل
پرداخت وام ۲۵ میلیونی خودرو به خریداران
تازه‌ترین گمانه‌زنی درباره‌ی زمان پرداخت وام کالا
دوره‌ی پرداخت بیمه‌ی بیکاری کاهش می‎یابد
این گجت می‌تواند ۴۰ بار موبایل شما را شارژ کند
۸ برترین موبایل ۲۰۱۶
جادوی آتاری برای موبایل‌ها
با این اپلیکیشن سلفی های جذابی بگیرید
مشخصات کامل گلکسی اس ۷ اکتیو فاش شد
۶ آسیب مهلک تلفن های هوشمند که باید بدانید
مشخصات آیفون ۷ : باریکتر، مقاومتر و قویتر
طرح رجیستری موبایل اجرا می‌شود

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی