کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فیلم را با زیرنویس فارسی روی گوشی هوشمندتان تماشا کنید

کاربران با نصب برنامه‌های مخصوص روی گوشی هوشمند خود می‌توانند به تماشای فایل‌های ویدئویی بپردازند.

به گزارش بازده، کمپانی‌های فناوری به سمت تولید و عرضه اسمارت‌فون‌هایی پیش می‌روند که تمام نیازهای کاربران‌شان را پاسخگو باشند. اما از سوی دیگر، نرم‌افزارهای متنوع و متفاوتی نیز وارد فناوری شده‌اند تا با داشتن امکانات جدید بتوانند نگاه‌های بیشتری را به خود جلب کنند. یکی از این برنامه‌ها «QQPlayer» نام دارد. کاربران با نصب این برنامه می‌توانند به مشاهده فایل های ویدئویی بپردازند.

برنامه «QQPlayer» یکی از برنامه‌های کمپانی «QQLab» است که برای جلب رضایت کاربرانش به دنبال ارائه برنامه ویدئویی متفاوتی رفته تا بتواند Player متفاوت و کاربردی را عرضه کند. تاکنون برنامه‌های متفاوتی عرضه شده‌اند که از چنین قابلیتی برخوردار بوده‌اند مانند MX Player که برنامه مخصوصی برای تماشای ویدئو در اسمارت‌فون‌ها است.

برنامه «QQPlayer» یکی از برنامه‌های قدرتمند و محبوبی نام گرفته که توانسته بر رقبای خود پیروز شود. این برنامه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان را به سوی خود جذب کرده است. این برنامه نه تنها دارای فضایی زیباست بلکه کار کردن با آن نیز بسیار ساده بوده و می‌تواند از تمام فرمت‌های رایج ویدئویی مانند FLV، MP۴، ۳GP، MKV، MOV یا هر فرمت دیگری پشتیبانی کند.

اگر جزو کاربرانی هستید که به تماشای فیلم و سریال از اسمارت‌فون خود علاقه‌مند هستند، توصیه می‌شود این برنامه را روی اسمارت‌فون‌های خود نصب کنید تا بتوانید علاوه بر لذت دیدن فیلم از زیرنویس آن نیز استفاده کنید زیرا این برنامه از فرمت‌های زیرنویس SRT نیز پشتیبانی کرده و می‌تواند ترجمه فیلم‌ها را با شکلی دقیق و با کیفیت به نمایش بگذارد.

سایت کسب و کار بازده

 

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۵۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی