کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فیسبوک کاربرانش را تهدید کرد

فیسبوک تصمیم گرفته به جای تلاش برای قانع کردن کاربران برای نصب برنامه به اشتراک‌گذاری عکس moments آنها را تهدید کند.این شرکت اعلام کرده اگر کاربرانش از نصب این برنامه خودداری کنند، هزاران هزار عکس ذخیره شده توسط آنان را پاک خواهد کرد.

فیسبوک

برنامه همراه اصلی فیسبوک تا چندی قبل دارای قابلیت همگام‌سازی به منظور ذخیره‌سازی منظم عکس‌های کاربران بود. این قابلیت به تازگی از برنامه یاد شده حذف شده است.

خدمات یاد شده از سال ۲۰۱۲ با استفاده از app فیسبوک ارائه می‌شد و عکس‌های گرفته شده با دوربین گوشی به طور خودکار در یک آلبوم خصوصی در این شبکه اجتماعی ذخیره می‌شدند. هدف از این کار تسهیل به اشتراک‌گذاری عکس‌های یاد شده به طور عمومی بود.

حال فیس بوک می‌گوید اگر کاربران دوست دارند این عکس‌ها توسط فیس بوک پاک نشود باید برنامه عکس جدید این شرکت موسوم به Moments را نصب کنند، زیرا قابلیت مذکور از این پس تنها در برنامه یاد شده وجود دارد و app اصلی فیس بوک تنها برای دسترسی به پست‌ها و مطالب کاربران قابل مشاهده است و از آن حتی نمی‌توان برای گپ زدن استفاده کرد، زیرا این قابلیت هم به برنامه پیام رسان جدید فیس بوک منتقل شده است.

به نظر می‌رسد فیس بوک برای عقب نماندن از رقبایی که برنامه‌های محبوب به اشتراک‌گذاری عکس و ارسال پیام عرضه کرده اند، قصد دارد به هر نحو ممکن کاربران را به استفاده از appهای جدید خود مجبور کند، حتی اگر تهدیدکردن تنها ابزار این کار باشد.

کاربرانی که تسلیم خواست‌های فیس بوک نشوند می‌توانند تصاویر ذخیره شده در پوشه خصوصی را در قالب یک فایل زیپ شده بارگذاری کنند. بسیاری از کاربران با حضور در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این رفتار پرخاشگرانه و بی‌ادبانه فیس بوک اعتراض کرده‌اند.

سایت کسب و کار بازده

منبع:فارس

موضوع محوری:

تهدید فیسبوک

(مشاهده ۸۴ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “فیسبوک کاربرانش را تهدید کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page generated in 1٫562 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت