کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فعالان اقتصادی یونان به ایران می‌آیند

وزیر امور خارجه یونان اواخر ماه جاری میلادی به تهران خواهد آمد و هیاتی ۴۰ نفره از فعالان اقتصادی یونان در این سفر وی را همراهی خواهند کرد.

ray.jpg

به گزارش بازده به نقل از تسنیم، حدود ۴۰ فعال اقتصادی یونانی، نیکوس کوتزیاس، وزیر امور خارجه این کشور را در سفری که اواخر ماه جاری به تهران خواهد داشت همراهی خواهند کرد تا فرصت‌های موجود در بازار ایران را مورد ارزیابی قرار دهند.

هیاتی تجاری از بخش‌های مختلف در این سفر وزیر خارجه یونان را همراهی خواهند کرد و فعالان در برخی بخش‌ها امیدوارند بتوانند به بازار ایران نفوذ کنند. هیات اعزامی به تهران شامل نمایندگانی از جمله از شرکت هوایی آژه و شرکت‌های مصالح ساختمانی و مواد غذایی خواهد بود. همچنین حضور شرکت‌های داروسازی یونان از جمله الپن، دمو و ویانکس در این هیات چشمگیر خواهد بود.

سازمان دهندگان این سفر از تمایل فراوان جامعه تجاری یونان به بازار این سخن می‌گویند، زیرا این بازار بزرگترین بازار دست نخورده منطقه به شمار می‌رود. ایران کشوری با ثروت فراوان به خصوص در زمینه مواد معدنی است و در بسیاری زمینه‌ها توسعه لازم را شاهد نبوده، اما تقاضای زیادی برای زیرساخت‌ها و کالاهای مختلف در این کشور وجود دارد.

از آنجایی که ایران ترکیه را یک همسایه غیرقابل پیش‌بینی ارزیابی می‌کند، تهران مشتاق بررسی مسیرهای تجاری جایگزین به اروپاست و یونان از این جهت می‌تواند پل رسیدن ایران به اروپا باشد.

منبع: پایگاه خبری اکاتی مرینی

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۲۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “فعالان اقتصادی یونان به ایران می‌آیند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫506 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت