کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فروش ۸۰ فروند هواپیمای بوئینگ به ایران

رویترز به نقل از مقامات آگاه گزارش داد که بوئینگ ۸۰ هواپیما به ارزش ۱۷.۵۸ میلیارد دلار را به ایران خواهد فروخت و ۲۹ هواپیمای دیگر را نیز اجاره می‌دهد.

بوئینگ

رویترز به نقل از دو مقام ارشد آگاه نوشت؛ قرارداد موقتی میان شرکت هواپیمای بوئینگ و ایران، برای فروش ۱۰۹ هواپیمای مختلف به ایران شامل جت‌های کوچک و بزرگ به ارزش ۲۰.۳۷ میلیارد دلار خواهد بود.

این توافق که هنوز باید توسط دولت هر دو کشور (آمریکا و ایران) پذیرفته شود؛ شامل ۸۰ هواپیما به ارزش ۱۷.۵۸ میلیارد دلار می‌شود که توسط شرکت هواپیمایی بوئینگ‌ مستقیماً به ایران فروخته خواهد شد.

به گفته یکی از مقامات آگاه این ۸۰ فروند هواپیما شامل ۳۴ جت پهن پیکر که ۱۵ فروند آن ER-۳۰۰-۷۷۷ و چهار فروند دیگر آن نیز ۷۴۷-۸ خواهد بود.

این توافق هم‌چنین شامل فروش مستقیم ۴۶ جت باریک پیکر که ۴۰ فروند آن از مدل جدید ۷۳۷ MAX و ۶ فروند دیگر آن ۷۳۷ NG خواهد بود را شامل می‌شود.

بنابر همین توافق موقتی؛ شرکت هواپیمایی بوئینگ‌ مقدمات لازم را انجام می‌دهد تا ایران بتواند ۲۹ فروند ۷۳۷ NG دیگر را از طریق اجاره در اختیار داشته باشد.

سایت کسب و کار بازده

منبع: شهر خبر

موضوع محوری:

هواپیمای بوئینگ

(مشاهده ۲۹۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “فروش ۸۰ فروند هواپیمای بوئینگ به ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 3٫084 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت