کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فرصت طلایی برای خرید مسکن

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران اعلام کرد: با وجود اینکه بازار مسکن این روزها از رونق افتاده است اما با توجه به تقاضای انباشته‌ای که از سوی متقاضیان وجود دارد، پیش‌بینی می‌شود که در ماه‌های پایانی امسال بازار مسکن شاهد رونق و تحولات چشمگیری باشد.

maskan.jpg

به گزارش بازده و به نقل از میزان حسام عقبائی با بیان اینکه طبق روال هر سال به دلیل پایان فصل نقل و انتقالات مسکن، در مهر ماه میزان معاملات کاهش می‌یابد، اظهارکرد: با توجه به اینکه تقاضای مسکن همواره در کشور وجود دارد، پیش‌بینی می‌شود که در پاییز و زمستان امسال میزان معاملات در این بازار افزایش چشمگیری داشته باشد.

وی در پاسخ به اینکه آیا این رونق به همراه افزایش قیمت خواهد بود، اعلام کرد: طبق بررسی‌های انجام شده و آمار‌های رسمی موجود در کشور، قیمت مسکن افزایش نخواهد یافت.

عقبائی با تاکید براینکه عوامل زیادی در افزایش قیمت مسکن تاثیرگذار است که الان این عوامل وجود ندارد، گفت: سیاست دولت کنترل تورم است ضمن آنکه اقتصاد کشور به دلیل سیاست‌های خارجی، با ثبات همراه شده است بنابراین احتمال افزایش جهشی قیمت‌ها وجود ندارد.

رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با تاکید بر اینکه پیش‌بینی افزایش قیمت را تاپایان سال نداریم، اظهارکرد: در نیمه دوم سال به خصوص در زمستان احتمال افزایش تعداد معاملات مسکن را داریم.

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تاکید کرد: برای متقاضیان بازار مسکن همواره این سوال مطرح است که چه زمانی برای خرید مسکن مناسب است؛ همانطور که تجربه ثابت کرده است ۶ ماه دوم سال بهترین زمان برای خرید ملک است زیرا بازار به ثبات قیمت می‌رسد و خریداران علاوه بر حق انتخاب بیشتر، می‌توانند با آرامش معامله خود را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه بازار مسکن درحال‌حاضر با رکود همراه است و بهترین زمان برای خرید مسکن است، افزود: متقاضیان واقعی خرید مسکن می‌توانند وارد بازار شده و با قیمت‌های مناسب تری نسبت به سال‌های گذشته، واحد موردنظر خود را خریداری کنند.

سایت کسب و کار بازده

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی