کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

فرانسوی‌ها سرمایه‌گذاری در ایران را آغاز کردند

یک شرکت فرانسوی مبلغ ۱۰ میلیون یورو در حوزه شیلات لرستان سرمایه‌گذاری می‌کند.

shil.jpg

به گزارش بازده به نقل از مهر، هیاتی فرانسوی برای سرمایه‌گذاری در حوزه شیلات منطقه شول آباد الیگودرز وارد این شهرستان شده تا ظرفیت‌های این منطقه را برای تولید بچه ماهی قزل آلا مورد ارزیابی قرار دهند.

وینسنت پیتی مدیرعامل شرکت اکوالند فرانسه در حاشیه این سفر در جمع خبرنگاران، لرستان را استانی مستعد برای سرمایه‌گذاری دانست و اظهارکرد: این استان برای سرمایه‌گذاری در زمینه تولید تخم چشم‌ زده بسیار مناسب است.

وی حجم سرمایه‌گذاری این شرکت در حوزه شیلات الیگودرز را برای تولید بچه ماهی قزل آلا بیش از ۱۰ میلیون یورو برشمرد و گفت: این مبلغ برای ایجاد یک واحد بزرگ تولید بچه ماهی قزل آلا هزینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت اکوالند فرانسه افزود: با احداث این واحد سالانه حداقل ۲۵۰ میلیون تخم چشم زده تولید خواهد شد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در این رابطه اظهارکرد: این هیات فرانسوی طی چند روز اخیر وارد منطقه شول آباد شده و با بازدید منطقه کیفیت آب آن را برای تولید بچه ماهی قزل‌آلا پسندیدند.

مهرداد غضنفری به تولید سالانه ۲۰ هزار تن ماهی قزل آلا و تکثیر ۱۳۰ میلیون قطعه بچه ماهی قزل آلا در لرستان اشاره کرد و افزود: لرستان رتبه نخست تولید ماهیان سردآبی را در بین استان‌های غیرساحلی کشور دارد.

وی اضافه کرد: با ساخت این مجتمع تولید بچه ماهی قزل آلا در استان نیاز کشور به واردات این ماهی رفع خواهد شد.

استاندار لرستان نیز بر تامین زیرساخت‌های لازم از جمله راه دسترسی و برق برای ایجاد مجتمع مورد نظر در استان تاکید کرد.

هوشنگ بازوند گفت: یکی از شرایط سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری تامین زیرساخت‌های منطقه مورد نظر بوده لذا ما نیز خود را ملزم می‌دانیم این زیرساخت‌ها را برای سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: مهر

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۷ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی