کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

علت ثبت برند تجاری مک‌دونالد در ایران

تویسرکانی در خصوص فعالیت شرکت«مک دونالد» در ایران،گفت: برند تجاری این شرکت برای پیشگیری از مشابه سازی در بسیاری از کشورها از جمله در ایران ثبت شده است اما این شرکت در کشور هیچ شعبه‌ای را به ثبت نرسانده است.

مک

به گزارش بازده به نقل از میزان،‌ احمد تویسرکانی با اشاره به ثبت علامت تجاری شرکت آمریکایی «مک دونالد» در ایران گفت: ثبت مک دونالد مربوط به موضوع ثبت علامت تجاری این شرکت است که به شکل بین المللی همه شرکت‌هایی که عضو سازمان جهانی سازمان مالکیت معنوی هستند، اقدام به ثبت نام و علامت تجاری می‌کنند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص علت ثبت برند تجاری این شرکت آمریکایی، گفت:شرکت‌ها برندهای تجاری خود را برای جلوگیری از مشابه سازی و سوءاستفاده سایر شرکت‌ها در کشورها اعلام و در نهایت ثبت می‌کنند تا از لوگوی آنها سوءاستفاده نشود و نام تجاری را به اسم خود به ثبت برساند.

تویسرکانی اظهار داشت: شرکت مک دونالد هیچ شعبه‌ای را در ایران به ثبت نرسانده است و حق فعالیت تجاری نیز در کشور ندارد و تنها بحث ثبت تقاضای بین المللی از طریق سازمان جهانی مالکیت معنوی مطرح است.

سایت کسب و کار بازده

 

(مشاهده ۵۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “علت ثبت برند تجاری مک‌دونالد در ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 3٫122 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت