کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

عطاری ها بهداشتی‌تر می‌شوند

مدیر کل آزمایشگاه‌‌‌‌‌های مرجع سازمان غذا و دارو گفت: با وجود نظارت صنف بر عملکرد عطاری ها اما شاهد توزیع داروهای غیر مجاز در برخی از عطاری‌‌‌‌ها هستیم، بنابراین باید برای نظارت بهتر، عطاری ها زیر مجموعه وزارت بهداشت شوند.

عطاری

حسین رستگار مدیر کل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو در خصوص موضوع نظارت بر عملکرد عطاری‌ها گفت: با وجود نظارت صنف بر عملکرد عطاری‌ها اما متاسفانه ما شاهد توزیع داروهای لاغری و چاقی غیر مجاز و غیر استاندارد در برخی از عطاری ها هستیم که برای مصرف کننده ها خطرات جبران ناپذیر از جمله اعتیاد به مواد مخدر و توهم زا را به دنبال دارد.

وی تاکید کرد: برای نظارت دقیق‌‌‌تر بر عطاری ها و جلوگیری از مشکلات این چنینی باید عطاری‌ها زیر مجموعه وزارت بهداشت شوند تا مانند داروخانه‌ها سازمان غذا و دارو نظارت کافی را بر عملکرد عطاری‌ها داشته باشد.

وی در ادامه گفت: در صورتی که هر گونه تخلفی از سوی عطاری‌ها برای توزیع داروهای غیر مجاز یا قاچاق رخ دهد، با برخورد جدی سازمان غذا و دارو مواجه هستند و طبق قانون برخورد می‌‌‌کنیم.
منبع:  باشگاه خبرنگاران
سایت کسب و کار بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۹۱۹ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
زهرا

بسم الله الرحمن الرحیم باسلام بعضی عطاریهاالکل وموادمخدرمی فروشندچنانچه کنترل شوندبسیارخوب است.البته داروخانه های تحت نظارت وزارت بهداشت هماقدام به فروش الکل ومواد مخدرمی کنند.وخوب هست که سسیستم نظارتی موردبازبینی قرارگیردوضمن این که راهکاری هم برای این گونه مراجعین خواهان مواداعتیاداوربشود.

wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی