کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

عرضه خودروی برقی اپل در سال ۲۰۱۹+ عکس

در خبرها آمده است که در سال ۲۰۱۹ بازارهای جهان شاهد عرضه خودروی برقی اپل خواهند بود.

اپل به تلاش‌های خود برای ساخت و عرضه نخستین خودروی برقی‌اش سرعت بخشیده و انتظار می‌رود تا چهار سال دیگر آنها را روانه بازار کند.

applecar.jpg

به گزارش بازده و به نقل از اخبار خودرو، منابع نزدیک به شرکت اپل می‌گویند نام این طرح تایتان است و یک گروه متخصص ۶۰۰ نفره بر روی آن کار می‌کنند. هم‌چنین اپل با ده‌ها شرکت بزرگ خودروسازی جهان و به خصوص بی‌ام و در این زمینه مذاکره است.

اپل بیش از یک سال در مورد امکان ساخت چنین خودرویی بررسی و تحقیق نمود و جلسات متعددی را با نمایندگان شرکت‌های خودروسازی در کالیفرنیا برگزار کرد. هم‌چنین قوانین و مقررات موجود در این زمینه هم به دقت مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

بر خلاف تصورات اولیه خودروی برقی اپل کاملا اتوماتیک نبوده و راننده در هدایت آن تا حدی نقش خواهد داشت. در مقابل خودروی برقی گوگل به طور تمام خودکار طراحی و ساخته خواهد شد. اپل قصد دارد از تازه‌ترین فناوری‌ها در حوزه نرم‌افزار، سخت افزار، ناوبری، استفاده از حس‌گر و باتری و … در ساخت خودروی مذکور بهره بگیرد.


سایت کسب و کار بازده

عرضه خودروی برقی اپل در سال ۲۰۱۹+ عکس

منبع : businessinsider


هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۶ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی