کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

عامل اصلی مرگ تهرانی‌ها اعلام شد

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) اصلی‌ترین عامل مرگ تهرانی‌ها را تشریح کرد.اکبر توکلی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: در چهارماه نخست امسال ۱۷ هزار و ۷۹۷ نفر در شهر تهران فوت کرده‌اند که از این تعداد ۱۰ هزارو ۲۰۴ نفر مذکر، ۷۳۰۶ نفر مونث و ۲۸۷ نوزاد بوده‌اند.

2385_orig

 

وی کمترین فوت شدگان را گروه سنی ۵ تا ۹ سال با ۵۶پسر، ۳۷ دختر و ۸ نوزاد بیان کرد که به طور کلی ۱۰۱ فوت شده را شامل می‌شود. این در حالیست که بیشترین آمار فوت شدگان هم مربوط به گروه سنی ۶۵ سال به بالا می‌شود که ۱۰ هزارو ۱۳۰ نفر شامل ۵۲۷۶ مذکر و ۴۸۵۴ مونث است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه در چهارماهه نخست سال ۵۴۱۲ نفر در خارج از سازمان دفن شده‌اند، تاکید کرد: از این رقم ۳۳۱۶ نفر مرد، ۲۰۶۲ نفر زن و ۳۴ نوزاد است و آمار دفن در سازمان نیز ۱۲ هزارو ۳۸۵ نفرشامل ۶۸۸۸ مذکر، ۵۲۴۴ نفر مونث و ۲۵۳ نوزاده بوده است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ادامه داد: بیشترین علت فوت ایست قلبی با ۱۶۶۶ بوده که ۸۵۴ مرد، ۸۰۴ مونث و هشت نوزاد را شامل می‌شود. همچنین برونشیت-آسم با یک مورد فوتی کمترین علت مرگ تهرانی‌ها بوده است.

توکلی با بیان اینکه کمترین تعداد متوفیان تهران مربوط به منطقه ۲۲ شهر تهران است، افزود: این تعداد شامل ۸۶ متوفی مذکر و ۴۸ مونث است که در کل ۱۳۴ متوفی را شامل می‌شود. همچنین بیشترین تعداد فوت شدگان در بین ۲۲منطقه پایتخت مربوط به منطقه ۴ بوده که ۱۲۲۵ فوتی شامل ۷۰۵ مرد، ۵۱۵ مونث و ۵ نوزاد بوده است.

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری

مرگ تهرانی ها

منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی