کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ظریف و کری درباره‌ی نحوه لغو تحریم‌ها گفت‌وگو کردند

وزیر امور خارجه ایران بعد از دیدار جان کری همتای امریکایی خود گفت: در دیدار دوجانبه درباره موضوع نحوه برداشته شدن تحریم‌ها و اجرای تعهدات امریکا گفت‌وگو شده است.

kery-zarif.jpg

به گزارش بازده به نقل از ایرنا محمد جواد ظریف پس از دیدار سه ساعته یادآور شد: به همین دلیل نیاز بود از توضیحات طرف امریکایی با توجه به نظرات مقام معظم رهبری اطمینان حاصل کنیم که آنها به تعهدات خود عمل کرده‌اند.

وی با اشاره به گفت‌وگوهای تخصصی و جدی که با طرف امریکایی انجام شد، گفت: امیدواریم در زمان لازم یعنی بین اواسط دسامبر تا اواخر دسامبر بتوانیم کارهای باقی مانده را تا روز اجرا انجام دهیم.

وزیر امور خارجه کشورمان درباره سند بازطراحی اراک افزود: تقریبا تمام وزیران این سند را امضا کردند و یک یا دو وزیر باقی مانده‌اند که طی امروز و فردا امضا خواهند کرد و سند قطعی خواهد شد.

جان کری وزیر امور خارجه امریکا نیز در این دیدار تاکید کرد: با توجه به دستوراتی که رییس جمهوری امریکا داده است باید ما وظایف خود را کامل انجام دهیم و اگر نیاز به توضیحات بود آنها را ارائه خواهیم کرد.

کری ضمن دادن دستور العمل‌ها به نمایندگان برای تشویق شرکت‌های امریکایی در روابط با ایران گفت: ما از نمایندگان خود خواسته‌ایم به شرکت‌ها امریکایی این قول را بدهند که نگران مشکلات قبلی نباشند تا به راحتی بتوانند وارد بازار ایران شوند.

 سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۹ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “ظریف و کری درباره‌ی نحوه لغو تحریم‌ها گفت‌وگو کردند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫772 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت