کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ظرفیت گروه‌های تلگرام تغییر کرد

کاربران با به روز رسانی اپلیکیشن پیام رسان تلگرام می‌توانند گروه‌های خود را از ۲۰۰ نفر به ۱۰۰۰ نفر ارتقاء دهند.

 

telegram3.jpg

به گزارش بازده به نقل از مهر، کاربران اپلیکیشن پیام رسان تلگرام با به روز رسانی جدید این برنامه می‌توانند ظرفیت گروه‌های خود را از ۲۰۰ نفر به گروه‌های supergroups ارتقاء داده و تا ۱۰۰۰ نفر را نیز در گروه عضو کنند. این به روز رسانی از تاریخ ۱۵.۱۱.۲۲در وب سایت تلگرام منتشر شده است.

tel2.jpg

در ماه‌های اخیر، اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در حالی تبدیل به یکی از اپلیکیشن‌های جذاب و پر مخاطب شده که هر روز نه تنها به تعداد کاربرانی که این اپلیکیشن را نصب می‌کنند افزوده می‌شود بلکه استفاده از این اپلیکیشن تا انجام ماموریت‌های تروریستی نیز پیش رفته است.

در روزهای گذشته نیز خبری درباره استفاده گروه تروریستی داعش از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام توجهات بسیاری را به خود جلب کرده بود. اعضای داعش از تلگرام و سایر سرویس‌های پیام رسان رمزگذاری شده برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کردند، این خبر در حالی منتشر شده بود که پیام آن نیز در توئیتر تلگرام تایید شد.

گروه موسوم به داعش در سال‌های اخیر در توئیتر فعال بوده اما این گروه تبلیغات تروریستی خود را از شبکه اجتماعی توئیتر به اپلیکیشن پیام رسان تلگرام منتقل کرده بود. زیرا کانال‌های تلگرام به کاربرانش اجازه می‌دهد تا پیام هایشان را به تعداد نامحدودی از مخاطبان منتقل کنند.

تلگرام در تاریخ ۲۷ آبان ماه برابر با ۱۸ نوامبر پستی را در توئیتر خود با این مضمون منتشر کرد: « طی روزهای اخیر ۷۸ کانال مربوط به داعش به ۱۲ زبان مسدود شدند. تلگرام در ادامه آورده بود: « متاسفانه کانال‌های تلگرام به عنوان ابزاری برای تبادل اطلاعات و اهداف تروریستی اعضای داعش مورد استفاده قرار گرفته بودند که بر اساس گزارش‌های کاربران، تعدادی از این کانال‌ها شناسایی و مسدود شدند.»

 

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: مهر

مطالب مرتبط
چگونه در ۳۰ روز زندگی و حرفه تان را کاملا تغییر دهید
۵ درس بزرگ از تلگرام که کاربرانش را شگفت‌زده کرد
۱۵ تفاوت آدم های مثبت و منفی
۲۰ تغییر کوچک برای داشتن زندگی بهتر و سالم تر
تغییر قوانین ویزای دانشجویی استرالیا برای جذب بیشتر دانشجویان بین‌المللی
داعش با تلگرام عضوگیری می‌کند
تغییر در زندگی :این ۷ سوال زندگی‌تان را به‌طور جدی تغییر می‌دهد
۸ عادت ذهنی ویرانگر و چگونگی تغییر دادن آن‌ها
پیچیدگی زندگی: ۹ روش ساده برای خلاص شدن از پیچیدگی زندگی
با این روش پیام تلگرام را بدون اینکه تیک دوم آن بخورد بخوانید
چگونه تلگرام را حذف کنیم ؟ آموزش حذف تلگرام در ۱ دقیقه
کسب درآمد از تلگرام: ۲ بهترین روش کسب درآمد میلیاردی از تلگرام

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی