کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

در این نوشتار سرآشپز دنیس مردی با استعدادهای فراوان که ظاهرا یکی از این استعدادها درست کردن دسر است طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است را به شما آموزش می دهد.  این بهترین چیزی است که می‌توان به همراه یک فنجان اسپرسو فوق‌العاده خورد. تیرامیسو ترکیبی بی‌نظیر از قهوه، ماسکارپونه، و خامه زده‌شده است. دنیس طرز تهیه جادویی تیرامسو را، فقط برای عاشقان واقعی قهوه، با شما به اشتراک گذاشته است.

در این نوشتار سرآشپز دنیس مردی با استعدادهای فراوان که ظاهرا یکی از این استعدادها درست کردن دسر است طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است را به شما آموزش می دهد. این بهترین چیزی است که می‌توان به همراه یک فنجان اسپرسو فوق‌العاده خورد. تیرامیسو ترکیبی بی‌نظیر از قهوه، ماسکارپونه، و خامه زده‌شده است. دنیس طرز تهیه جادویی تیرامسو را، فقط برای عاشقان واقعی قهوه، با شما به اشتراک گذاشته است. زمان آماده شدن: ۲۰ دقیقه مدت انتظار: ۶۰ دقیقه مواد لازم و طرز تهیه تیرامیسو (برای ۸ نفر) ۷۵ گرم شکر کاستر سفید ۴ عدد زرده‌ی تخم‌مرغ ۵۰۰ گرم ماسکارپونه ۲۵۰ میلی‌لیتر خامه زده‌شده ۲۵۰ گرم بیسکوئیت لیدی فینگر ۱۵۰ میلی‌لیتر اسپرسو (۵ شات) ۵ قاشق قهوه یا لیکور بادام ۴ قاشق پودر کاکائو وسایل لازم: ۲ عدد کاسه مخلوط کن کفگیر ترازوی آشپزخانه کاسه‌ی کوچک یا بشقاب گود کاسه‌ی مناسب برای فر طرز تهیه تیرامیسو ۱. خامه را در کاسه بزنید و با ۱۵ گرم شکر مخلوط کنید تا تقریبا کاملا غلیظ شود. هم زدن را ادامه بدهید تا خامه مایعی خوب و غلیظ شود. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۲. زرده را از سفیده‌ی تخم‌مرغ جدا کنید و در کاسه بزرگ بریزید. می‌توانید سفیده‌ی تخم‌مرغ را دور بریزید. شکر باقی‌مانده را به زرده اضافه کنید و بزنید تا یک‌دست و خامه‌ای شود. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۳. ماسکارپونه را به مخلوط اضافه کنید و هم بزنید تا زمانی که دیگر گلوله گلوله نباشد. خامه زده‌شده را به مخلوط زرده و ماسکارپونه اضافه کنید و با کفگیر مخلوط کنید. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۴. پنج شات اسپرسو آماده کنید و آن را در کاسه‌ی کوچک یا بشقاب گود بریزید. لیکور قهوه را به آن اضافه کنید و هم بزنید. طرز تهیه تیرامیسوی خوشمزه ۵. طرف بدون شکر بیسکوئیت‌های لیدی فینگر را یکی یکی ۲ ثانیه در قهوه نگه دارید. بیسکوئیت‌ها را درون یک کاسه قرار دهید به طوری که قسمت قهوه‌دار بالا باشد و تمام سطح ظرف را با بیسکوئیت بپوشانید. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۶. با استفاده از کفگیر یک لایه مخلوط خامه و ماسکارپونه را روی بیسکوئیت‌ها بمالید. روی خامه را با یک لایه‌ی دیگر بیسکوئیت و باقی‌مانده‌ی مخلوط بپوشانید. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۷. سطح تیرامیسو را صاف کنید. صبرتان را محک بزنید و تیرامیسو را به مدت یک ساعت در فریزر بگذارید. یک توصیه: سطح ظرف تیرامیسو را با فویل آلومینیوم بپوشانید تا تیرامیسو بوی مواد دیگر داخل فریزر را به خود نگیرد. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۸. اکنون (بالاخره) می‌توانید تیرامیسو را از یخچال خارج کنید، روی آن یک لایه‌ی ضخیم پودر کاکائو بپاشید. طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است ۹. تیرامیسو را به ۸ قطعه تقسیم کنید و آن را با یک فنجان قهوه‌ی خوش‌طعم سرو کنید. امممم لذت ببرید! طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است و بله همه‌اش را خوردیم! ممنون دنیس ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده - مینا بنادکوکی منبع: jonesbrotherscoffee طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

زمان آماده شدن: ۲۰ دقیقه

مدت انتظار: ۶۰ دقیقه

مطلب مرتبط: طرز تهیه کیک اسفنجی

مواد لازم و طرز تهیه تیرامیسو (برای ۸ نفر)

۷۵ گرم شکر کاستر سفید

۴ عدد زرده‌ی تخم‌مرغ

۵۰۰ گرم ماسکارپونه

۲۵۰ میلی‌لیتر خامه زده‌شده

۲۵۰ گرم بیسکوئیت لیدی فینگر

۱۵۰ میلی‌لیتر اسپرسو (۵ شات)

۵ قاشق قهوه یا لیکور بادام

۴ قاشق پودر کاکائو

وسایل لازم:

۲ عدد کاسه

مخلوط کن

کفگیر

ترازوی آشپزخانه

کاسه‌ی کوچک یا بشقاب گود

کاسه‌ی مناسب برای فر

مطلب مرتبط: طرز تهیه کیک اسفنجی

طرز تهیه تیرامیسو

۱. خامه را در کاسه بزنید و با ۱۵ گرم شکر مخلوط کنید تا تقریبا کاملا غلیظ شود. هم زدن را ادامه بدهید تا خامه مایعی خوب و غلیظ شود.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۲. زرده را از سفیده‌ی تخم‌مرغ جدا کنید و در کاسه بزرگ بریزید. می‌توانید سفیده‌ی تخم‌مرغ را دور بریزید. شکر باقی‌مانده را به زرده اضافه کنید و بزنید تا یک‌دست و خامه‌ای شود.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۳. ماسکارپونه را به مخلوط اضافه کنید و هم بزنید تا زمانی که دیگر گلوله گلوله نباشد. خامه زده‌شده را به مخلوط زرده و ماسکارپونه اضافه کنید و با کفگیر مخلوط کنید.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۴. پنج شات اسپرسو آماده کنید و آن را در کاسه‌ی کوچک یا بشقاب گود بریزید. لیکور قهوه را به آن اضافه کنید و هم بزنید.

طرز تهیه تیرامیسوی خوشمزه

۵. طرف بدون شکر بیسکوئیت‌های لیدی فینگر را یکی یکی ۲ ثانیه در قهوه نگه دارید. بیسکوئیت‌ها را درون یک کاسه قرار دهید به طوری که قسمت قهوه‌دار بالا باشد و تمام سطح ظرف را با بیسکوئیت بپوشانید.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۶. با استفاده از کفگیر یک لایه مخلوط خامه و ماسکارپونه را روی بیسکوئیت‌ها بمالید. روی خامه را با یک لایه‌ی دیگر بیسکوئیت و باقی‌مانده‌ی مخلوط بپوشانید.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۷. سطح تیرامیسو را صاف کنید. صبرتان را محک بزنید و تیرامیسو را به مدت یک ساعت در فریزر بگذارید. یک توصیه: سطح ظرف تیرامیسو را با فویل آلومینیوم بپوشانید تا تیرامیسو بوی مواد دیگر داخل فریزر را به خود نگیرد.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۸. اکنون (بالاخره) می‌توانید تیرامیسو را از یخچال خارج کنید، روی آن یک لایه‌ی ضخیم پودر کاکائو بپاشید.

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

۹. تیرامیسو را به ۸ قطعه تقسیم کنید و آن را با یک فنجان قهوه‌ی خوش‌طعم سرو کنید. امممم لذت ببرید!

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است

و بله همه‌اش را خوردیم! ممنون دنیس

برای اطلاع از دستور غذاهای مختلف و طرز تهیه انواع غذا، شیرینی و دسر و … اینجا کلیک کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مینا بنادکوکی

منبع: jonesbrotherscoffee

طرز تهیه تیرامیسو که بسیار خوشمزه است


 

مطالب مرتبط
تحقق رویاها: چطور در ۴ گام رویاهایتان را تحقق ببخشید
۸ نشانه واقعی که با یک خودشیفته هستید (بخش دوم)
معجون سیر و لیمو برای کاهش کلسترول و پاکسازی عروق
شروع کسب و کار بدون پول: ۵ کلید شروع کسب و کار بدون پول و سرمایه
۱۵ فیلم گانگستری که هر کارآفرین باید ببیند و درس هایی که باید بیاموزد
زبان بدن در مذاکره :۱۱ زبان بدن که باید در مذاکره ها رعایت کنید
انگل روده: ۱۴ بهترین خوراکی طبیعی برای درمان انگل روده
۲۰ فایده تخمه هندوانه برای پوست، مو و سلامتی
طرز تهیه سوپ لازانیا و سوسیس که عجیب ولی خوشمزه است
طرز تهیه استیک دنده‌ با سس فلفل تند و شیرین
۸ ارزانترین شهر دنیا برای زندگی
توئیت پائولو کوئلیو به رضا پهلوی: ساکت شو، ساواک مرده ...

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی