کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

طرح زوج و فرد در تهران منتفی می‌شود

در جلسه ی هماهنگی ستاد مهرقلم که دیروز(چهارشنبه) در ساختمان حمل‌ونقل ترافیک برگزار شد، مطرح گردید که طرح‌های جدیدی جایگزین طرح تردد زوج و فرد خودروها می‌شوند.

tarh-zoj-fard.jpg

محمدیان یزدی قائم مقام سازمان حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در جلسه هماهنگی ستاد مهر قلم که دیروز(چهارشنبه) در ساختمان حمل‌ونقل ترافیک برگزار شد، اظهارکرد: برای آغاز سال تحصیلی جدید اقداماتی از سوی سازمان حمل‌ونقل ترافیک انجام شده که از آن می‌توان به شستشوی سرپناه اتوبوس‌ها و ساماندهی سرویس مدارس اشاره کرد که در خصوص سرویس مدارس در همه مناطق شهر تهران کمیته‌هایی تشکیل شد و هر منطقه توسط یک هیات تاکسیرانی کار ساماندهی‌شان انجام شد که نمود اقدامات آن را می‌توان را امروز مشاهده کرد.

وی در ادامه بیان کرد: طرح خط سفید را از ابتدای امسال در حال پیگیری هستیم و هم اکنون ۹۰ تا ۹۵ درصد بسترهای آن انجام شده و بازنگری در کل خط کشی‌ها و علائم صورت گرفته است. ضمن آن که از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهر ماه عملیات حفاری متوقف شده چرا که این عملیات ترافیک را ایجاد می‌کند.

محمدیان یزدی تصریح کرد: از ابتدای سال شاهد افزایش دوربین‌های ثبت تخلف بوده و حتی کل مجموعه‌ی زوج و فرد به دوربین‌های ثبت تخلف مجهز شده است. ضمن آن که در آینده‌ای نزدیک طرح کاهش جایگزین طرح زوج و فرد خواهد شد و خودروها در ۴ دسته قرار می‌گیرند و به نسبت میزان آلایندگی‌شان حق تردد در محدوده طرح کاهش را دارند. یکی از مشکلات بحث وارونگی هواست که معمولاً در نیمه دوم سال نمود پیدا می‌کند و تعداد روزهای آلوده نیز افزایش پیدا می‌کند.

منبع: تسنیم

سایت کسب و کار بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۴ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی