کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ضرر میلیاردی ثروتمندان جهان با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

۴۰۰ نفر از ثروتمندان جهان در روز جمعه به دلیل خارج شدن بریتانیا از اروپا و هیجانی که در بازار ایجاد شد، ۱۲۷.۴ میلیارد دلار از دست دادند.

ثروتمندان جهان

 ثروتمندان حدود ۳.۲درصد از ارزش خود را در بازار از دست دادند که ترکیب آن حدود ۳.۹ هزار میلیارد دلار می‌شود.

بیشترین افت را ثروتمند‌ ترین فرد در اروپا، آمانیکو اورتگا تجربه کرد که حدود ۶ میلیارد دلار از ثروتش را از دست داد. این درحالی است که ۹ ثروتمند دیگر حدود یک میلیارد دلار کاهش داشتند. این ۹ نفر شامل بیل گیتس و جف بزوس است.

در روز گذشته با رای مردم بریتانیا به برکسیت، قیمت نفت، طلا و بازار سهام تحت تاثیر قرار گرفت که کارشناسان بر این باورند که این هیجان بازار همچنان ادا مه خواهد داشت.

بازار‌ها در روز گذشته تحت تاثیر برکسیت قرار گرفتند. برهمین اساس، شاخص بورس بریتانیا پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، به پایین‌ترین سطح خود از سال ۲۰۰۸ رسید.

بازار سهام توکیو نیز به عنوان نخستین بازار سهامی که در ۲۴ ژوئن روز کاری خود را آغاز کرده، در واکنش به نتیجه همه پرسی انگلیس نزدیک به ۸ درصد افت ارزش سهام داشت. ارزش پوند انگلیس با کاهش بی‌سابقه به کمترین میزان از سال ۱۹۸۵ تاکنون رسید.

تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: شهر خبر

موضوع محوری:

ضرر ثروتمندان جهان

(مشاهده ۱۲۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “ضرر میلیاردی ثروتمندان جهان با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page generated in 3٫907 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت