کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شناخت نامه کسب‌ و کار خود را بهبود دهید

شناخت نامه کسب‌ و کار تان را بهبود ببخشید

اگر به تازگی کسب‌ و کار خود را شروع کردید یا به آن فکر می‌کنید، حتما در مورد بهبود بخشیدن به شناخت نامه کسب‌ و کار تان هم فکر خواهید کرد. شاید احساس کنید. امروزه دیگر استفاده از آگهی‌های چاپی/ بروشور و کارت ویزیت کار غیرضروری باشد، ولی اجازه دهید به شما نشان دهیم چگونه استفاده از آگهی‌های چاپ‌شده‌ی فوری و با کیفیت، برای راه اندازی یک کسب‌ و کار موفقی بیش از پیش دارای اهمیت هستند.

مطلب مرتبط: ۱۰۱ ایده‌ی کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد

کسب و کار

به این موضوع فکر کنید یک آگهی چاپی یا بروشور می‌تواند چه شور و هیجانی ایجاد کند. با یک بروشور می‌توانید همزمان با این‌که پیام صحیح را به مخاطب انتقال می‌دهید، اندکی هم (البته به شکل مناسب) مرموز باقی بمانید. – در عوض، این کار مستقیما باعث می‌شود آدم‌ها منتظر پیام‌های بعدی‌تان در آینده بمانند.

اگر واقعا می‌خواهید مشتری جذب کنید، بروشور و آگهی چاپی می‌تواند روش بسیار خوبی در ارائه‌ی هرگونه تبلیغ برای جلب نظر بازار مورد نظرتان باشد. می‌توانید یک‌سری برچسب یا برگه‌ها‌ی قابل برش به آگهی چاپی‌تان اضافه کنید؛ این کار بهتر از این است که مخاطبان‌تان مجبور باشند آگهی‌تان را در اینترنت جست‌وجو و آن را چاپ کنند. با انجام این کار به مشتریان‌تان نشان می‌دهید که می‌خواهید برای آنها وقت بگذارید و پول خرج کنید و البته، خودتان را هم از دردسر پخش آگهی‌ها به صورت مجزا نجات می‌دهید.

مطلب مرتبط: ۱۸ ایده‌ی کسب و کار اینترنتی که پول‌ساز هستند

چاپ صحیح و پخش آگهی چاپی‌تان در مدت‌زمان‌های منظم می‌تواند وجهه‌ی خوبی برای‌تان بسازد و شما را در جایگاه بالایی در ذهن مردم نگه دارد. استفاده از آگهی‌های چاپی/ بروشورها و کارت ویزیت روش بسیار ارزانی برای تبلیغات است، بنابراین اگر این کار را به درستی انجام دهید، می‌تواند برای‌تان بسیار سودمند باشد، و شما نیز از لحاظ مالی توانایی انجام درست این کار را خواهید داشت. آگهی‌های چاپی فوری را می‌توانید در رنگ‌های مختلف چاپ کنید و حتی برای جلوگیری از خرابی، آنها را به صورت لمینت درآورید – این کار برای ایجاد وجهه‌ی حرفه‌ای که لازمه‌ی یک کسب‌ و کار  است، عالی به نظر می‌رسد.

مطلب مرتبط: ۱۵راز طلایی برای یک کارآفرین تازه‌کار

هم‌چنین استفاده از آگهی‌ها و بروشورها واقعا راهی عالی در رسیدن به عموم آدم‌ها است. همه از اینترنت استفاده نمی‌کنند، ولی هر شخصی به محیط اطراف خود در شهر یا محله‌ دسترسی دارد. اگر می‌دانید مخاطبان ویژه‌تان بیشتر در کجا اقامت دارند، به آسانی بروشورها را در آن مکان‌ها پخش کنید و البته برای آدم‌هایی که علاقه‌مند نیستند، وقت صرف نکنید.

در نهایت، استفاده از آگهی‌ها و بروشورها می‌تواند برای جلب نظر مشتریان به آن چه ارائه می‌دهید راه فوق‌العاده‌ای باشد. علاوه بر آن‌که آگهی‌های چاپی می‌توانند کسب‌ و کار تان را برای آدم‌ها تبلیغ کنید، می‌توانند به عنوان برگه‌ی قرارداد خدمات‌ یا ثبت مشتریان نیز استفاده شوند. با این کار آدم‌ها بدون نیاز به جست‌وجوی اطلاعات به شکل جداگانه، تنها بر محصول‌تان تمرکز می‌کنند و آن‌گاه شاید شماکسب‌ و کار پررونق‌تری را تجربه کنید.

 


 ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: فوربس – forbes

بهبود شناخت نامه کسب‌ و کار


هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۵ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی