کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

از ۲۰۱۸ شمارش کالری غذا به منوی رستوران های آمریکا اضافه می‌شود

سازمان غذا و داروی امریکا بالاخره یک خبر خوب برای آن افرادی که به محتوای غذای‌شان اهمیت می‌دهند داشت و آن خبر خوب این است که از ۲۰۱۸ شمارش کالری غذا به منوی رستوران های آمریکا اضافه می‌شود.

از ۲۰۱۸ شمارش کالری غذا به منوی رستوران های آمریکا اضافه می‌شود

پس از به تعویق انداختن برنامه‌ها برای این‌که خرده فروشان در سطح آمریکا، شمارش کالری‌ها را به منوی خود اضافه کنند، FDA (سازمان غذا و داروی امریکا) بالاخره یک ضرب الاجل را تعیین کرد. انتظار می رود تا اردیبهشت ۲۰۱۸، شمار کالری‌ها بر تابلوی منوی رستوران‌های معروف و در اغذیه فروشی‌ها و قفسه‌های خوار و بار فروشی نوشته شود.

مطلب مرتبط:۱۴ خوراکی کم کالری برای زندگی سالم

مارگو ووتان، نایب رییس مرکز علم برای مردم، در بیانیه‌ای نوشت: ” هنگامی که مصرف کنندگان، بیرون از خانه غذا می‌خورند، می‌خواهند اطلاعات کالری غذاها را بدانند و این نشانه مثبتی است که FDA با صنعت همکاری می‌‌کند تا این اطلاعات را به مصرف‌کنندگان بدهد.

مطلب مرتبط: چرا آهسته غذا خوردن باعث افزایش سوختن کالری می‌شود

در نتیجه طرح، دستور FDA، باعث شفاف‌سازی شده و به افراد کمک می‌کند تا هنگامی که بیرون غذا می‌خورند، باز هم به اهداف سلامتی خود وفادار باشند. بنابراین، مردم دیگر مجبور نیستند تا مقدار نمک موجود در مرغ سرخ شده خود را نادیده بگیرند و راه‌هایی برای آنها فراهم شده که از طریق آنها می‌توانند انتخاب‌های بهتری داشته باشند. اسکات گاتلیب، رییس سازمان غذا و دارو می‌گوید: ” در زمانی که بیش از یک سوم بزرگسالان ایالات متحده چاق هستند و افراد بیشتری سعی می‌کنند سبک زندگی سالم‌تری داشته باشند، همه ما می‌دانیم انتخاب بر اساس اطلاعات در مورد رژیم غذایی، توانایی نجات و بهبود زندگی را دارد”.

مطلب مرتبط:یک رژیم لاغری هفتگی ۱۲۰۰ کالری برای کاهش ۹ کیلو در ۳ ماه


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مژگان گوران

منبع:eatthis

از ۲۰۱۸ شمارش کالری غذا به منوی رستوران های آمریکا اضافه می‌شود


 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی