کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شش شغل باور نکردنی در ۱۰ سال آینده

شش شغل باور نکردنی در ۱۰ سال آینده

در این نوشتار به شش شغل باور نکردنی در ۱۰ سال آینده پرداخته می شود.

به لطف پیشرفت در تکنولوژی و نیازهای مدرن، نسل جدیدی از مشاغل مختلف در حال شکل گرفتن است و به گفته توماس فری کارشناس خبره در مطالعات تکنولوژی، ۶۰ درصد از بهترین شغل‌ها در ۱۰ سال آینده، هنوز اختراع نشده‌اند.

work.jpg

اگر شما برنامه‌ای برای کسب و کار دارید در اینجا شش شغل معرفی می‌شود که می‌توانید به یکی از این موارد فکر کنید!

درمان‌گر در سم زدایی دیجیتالی

اگر از آن دسته افرادی باشید که در رختخواب ایمیل خود را چک می‌کنند، دچار اختلال در بینایی چشم خواهید شد. درمان‌گر دیجیتال سم‌زدا به شما کمک خواهد کرد به عادت‌های سالم‌تری در استفاده از فناوری روی بیاورید.

متخصص کنترل پرداخت‌ها

شما در معرض انواع و اقسام پرداخت‌ها و سرمایه‌گذاری هستید که از هر طرف به شما هجوم می‌آورند و نمی‌دانید کدامیک را انتخاب کنید. متخصصان سرمایه‌گذاری کمک خواهد کرد افراد یا شرکت‌ها برای طرح‌های مهم پرداخت‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی موثر را انتخاب کنند.

مشاور بهره وری

فناوری باعث از دست دادن زمان بیش‌تری می‌شود. مشاوران بهره‌وری این مشکل را حل خواهند کرد تا از زمان خود بهره سالم و بهتری ببرید.

کشاورزان شهری

شهرنشینی به سرعت در جهان در حال رشد است که نیاز به تولید مواد غذایی تازه در محدوده شهرستان را پدید خواهد آورد. کشاورزان شهری از مزارع و باغ‌های شهری منابع غذایی مناسب را فراهم خواهند کرد.

فیلم‌سازان نیابتی

شما می‌توانید در خانه یا مکان دلخواهی بمانید و فیلم‌سازان نیابتی به جای شما تجارب منحصر به فردی از سفر یا اتفاقات دیگر (از طریق دستگاه‌های lifelogging یا دوربین GoPro) را برای‌تان ارسال کنند.

مربی شخصی

فناوری نوین در سلامتی به زودی جایگزین روش‌های معمول خواهد شد. روش‌های پیشرفته با امکانات آموزشی و تکنولوژی بالا برای تناسب اندام شخصی خواهند آمد و مربیان شخصی از طریق دریافت داده‌ها به صورت کمی در تناسب اندام و سلامت مشتریان استفاده خواهند کرد.


منبع: توانا

//بازده//

شش شغل باور نکردنی در ۱۰ سال آینده

 

(مشاهده ۳۸ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

0 دیدگاه در “شش شغل باور نکردنی در ۱۰ سال آینده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫911 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت