کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شرکت چینی از جوان نخبه ایرانی شکایت کرد

یک شرکت چینی از مسلم دیانی، مخترع جوان ماهشهری، به اتهام نشر اکاذیب شکایت کرد. این شکایت در پی یک آزمایش علمی در مقایسه گیرندگی آنتن‌های رومیزی موجود در بازار کشور اتفاق افتاد.

دادگاه

در پی یک آزمایش علمی در مقایسه گیرندگی آنتن‌های رومیزی موجود در بازار کشور، توسط مسلم دیانی، مخترع جوان ماهشهری، شرکت چینی «م» از این جوان مخترع به اتهام نشر اکاذیب شکایت کرد.
این جوان تاکید کرد: بنده پس از ۶ سال کار و تحقیق شبانه روزی موفق به تولید یک آنتن بسیار قوی شدم که یک سال پس از عرضه آن در بازار، چندین شرکت آن را کپی کرده و روانه بازار کردند و من نیز در یک آزمایش علمی با استفاده از دستگاه Promax tv explorer II قدرت گیرندگی آنتن های موجود در بازار را اندازه گیری کردم که پس از این آزمایش علمی، شرکت وارد کننده محصولات چینی «م» از بنده شکایت کرد.

وی ادامه داد: چرا باید در سال اقتصاد مقاومتی یک شرکت وارد کننده محصولات چینی که هیچ نفع مالی برای اقتصاد ایران ندارد و هیچ کارگر ایرانی را سرکار نمی برد از من که در شهرستان محروم ماهشهر اقدام به تولید آنتن می کنم شکایت کند؟

این شرکت چینی درحالی تمام قطعات آنتن خود را در چین تولید، مونتاژ و سپس محصول نهایی خود را روانه بازار می کند، که بیش از ۶ شرکت داخلی در حال تولید آنتن رومیزی ایرانی هستند.

گفتنی است در سال ۹۲ شرکت بازرگانی «ه» وارد کننده محصولات شرکت چینی «م» بیش از ۱۲۷۲۰۰ دستگاه موبایل را به صورت قاچاق با ارز مرجع وارد کشور کرد که همان زمان در گمرک اصفهان توقیف شد.

 

منبع:  شبکه اطلاع رسانی راه دانا

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
هانرژی شرکتی که در ۲۴ دقیقه ۱۹ میلیارد دلار از دست داد
۷ نفر از بزرگترین میلیاردرهای ایرانی را بشناسید
آمار جدید تلفات حجاج ایرانی: ۱۴۴ نفر
 تمهیدات لازم برای پیشگیری از ازدحام در فرودگاه امام
استرالیا و کانادا علاقه‌مند به جذب نیروی کار ایرانی
سرمایه‌گذاری ۲ شرکت خودروساز در ایران
یک ایرانی رئیس هیات مدیره‌ی توئیتر شد
جوان سازی مو: ۱۱روش که مو های تان ۱۰ سال جوانتر شود
۱۱ سیاستمدار قدرتمند که بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری دنیا را راهبری می‌کنند
مافیای بازار خودرو در ایران
تصفیه شرکت
چرا تاسیس شرکت بدون شریک خوب نیست؟

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی