کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سکوت شکنان آزارهای جنسی شخصیت سال مجله تایم شدند

شخصیت سال مجله تایم امسال متفاوت از همیشه انتخاب شد. مجله تایم که هرسال شخصیت سال خود را انتخاب می کند، اینبار به جای یک نفر، چند نفر را انتخاب کرده و آنها را «سکوت شکنان» نامیده است.

سکوت شکنان آزارهای جنسی شخصیت سال مجله تایم شدند

اشاره تایم از سکوت شکنان، به کسانی است که سال ۲۰۱۷ که علیه آزار و اذیت جنسی لب به سخن گشودند و با این کار به عنوان صدای نهضت #Me Too در شبکه اجتماعی به اطلاع رسانی درباره آزاردهندگان جنسی پرداختند.

سردبیر مجله‌ی “تایم” درباره‌ی علت انتخاب این مجله نوشته است که “رفتار این زنان در همراهی با صدها زن و مرد دیگر باعث یکی از سریع‌ترین تغییرات در فرهنگ ما از دهه‌ی شصت به این سو شد”.

تصویر این نسخه از مجله شامل یک بازیگر سینما، خواننده پاپ، و یکی از مهندسین شرکت حمل و نقل اینترنتی اوبر است.

طی سال گذشته، بعد از طرح شدن ادعای زنانی مبنی بر آزار و جنسی از سوی کارفرمایان و افراد صاحبنفوذ، این هشتگ به مرور فراگیر شد و باعث شد تا عده زیادی علیه اغلب این مردان اظهارات تکان دهنده ای بیان کنند. بعد از این بود که افرادی مانند هاروی واینستین، کوین اسپیسی در عالم سینما و چارلی رز و مت لاور در دنیای رسانه به خاطر آنچه آزار و اذیت جنسی عنوان شده بود، مشاغل خود را از دست دادند. حتی چند سناتور و عضو کنگره آمریکا نیز با اتهامات زنانی تحت فشار برای کناره گیری قرار گرفتند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

سکوت شکنان آزارهای جنسی شخصیت سال مجله تایم شدند

مجله تایم


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی