کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست شما

شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست شما

شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست موضوع این نوشتار است. واقعا پیش از این چه کسی فکر می‌کرد بتوانید بر اساس طول انگشتان دست‌تان، شخصیت خودتان را بیش‌تر بشناسید؟ در شکل زیر، سه دست مختلف می‌بینید که با حروف انگلیسی B،A و C نشان داده شده‌اند. در هر یک از این سه دست، طول انگشتان انگشتری، وسط و اشاره با هم متفاوت هستند (یا بعضا برابر نیز هستند). دست چپ‌تان را بالا بگیرید و ببینید کدام‌یک از این دست‌ها بیش‌تر شبیه دستان شما است، و از روی آن شخصیت‌تان بشناسید.

شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست

A ) شخصیت جذاب ولی واقع‌بین و عمل‌گرا

این شخصیت من است! آدم‌هایی که انگشت انگشتری‌شان از انگشت اشاره‌شان بلندتر است، بدون مبالغه، جذاب و اغواکننده هستند. افرادی از این دست به راحتی در هر شرایطی می‌توانند دیگران را با حرف‌های‌شان قانع کنند. به علاوه، آنها پرخاش‌گر و در حل مشکلات جزء بهترین‌ها هستند. آنها به شکل باورنکردنی مهربان هستند و اغلب می‌توانند دانشمند، مهندس و سرباز باشند؛ و استاد حل جدول کلمات متقاطع نیز هستند.

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

B ) شخصیت با اعتماد به نفس و آچار فرانسه

آدم‌هایی که انگشتر انگشتری‌شان از انگشت اشاره‌شان کوتاه‌تر است، با اعتماد به نفس و آچار فرانسه هستند. آنها عاشق تنهایی هستند تا بتوانند کارهای مورد نیازشان را به صورت کامل انجام دهند، البته این عشق به تنهایی لزوما به معنی درون‌گرا بودن‌شان نیست. آنها به شدت هدف‌محور هستند و دوست ندارند کسی مزاحم‌شان شود. آنها از آن‌چه هستند راضی‌اند ولی اغلب تشنه‌ی بیش‌تر از این‌ها نیز هستند.

C ) شخصیت طرفدار صلح

این دسته از افراد عاشق صلح هستند و از بروز هرگونه اختلاف و کشمکشی جلوگیری می‌کنند. آدم‌هایی که طول انگشتان انگشتری و اشاره‌شان با هم برابر است، زندگی سازمان‌یافته‌ای دارند و هیچ چیز را به اندازه‌ی داشتن روابط مثبت با دیگران دوست ندارند. آنها به ارتباطات‌شان وفادار، حساس و دوستان مهربانی هستند، ولی مواظب باشید: این افراد دارای هسته‌ی آتشینی هستند که نباید در فعالیت‌های روزانه‌ی عادی آن را سرکوب کنند، که اگر آزاد شود می‌تواند بسیار خطرناک باشد. آنها طرفدار صلح هستند، ولی لطفا در تضاد با منافع‌شان قرار نگیرید.


ترجمه تحریریه سایت کسب و کار بازده- امیررضا مصطفایی

منبع:  هایرپرسپکتیوز – higherperspectives

شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست شما


مطالب مرتبط
اهمیت هوش هیجانی برای موفقیت در کسب و کار
مادری جوان مبتلا به سرطان پوست با این سلفی به شما اخطار می‌دهد
آب سبزه گندم بنوشید و تاثیرات حیرت انگیزش را ببینید
یک راز بزرگ برای کسب ثروت بزرگ
۹ خوراکی مفید که هنگام آلودگی هوا باید بخوریم
۱۰ خوراکی که شما را خوش اخلاق می‌کنند
مضرات غذاهای چرب برای حافظه چیست؟
۵ توصیه جدید و عالی برای موفقیت در کسب و کار و زندگی
۱۰ سریعترین قطار جهان
۱۰ راهکار عالی برای مقابله با استرس
مار بوآ ۲ متری در اتاق زیرشیروانی کشف شد
لایت کوین چیست: مزایای سرمایه گذاری در این ارز رمزپایه را بدانید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی