کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شانس وزنه برداران ایرانی در المپیک ریو برای کسب مدال

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران گفت: هر پنج ملی پوش ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو شانس کسب مدال دارند.

 المپیک ریو

به گزارش بازده به نقل از فدراسیون وزنه برداری سجاد انوشیروانی  افزود: سومین روز تمرین را در ریو برگزار کردیم و ملی پوشان از نظر روحی و جسمی در شرایط خوبی قرار دارند و تمرینات را به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که همزمان با ساعت مسابقات و در بعد از ظهر به وقت برزیل برگزار می شود و تمرینات نوبت صبح نیز در محل اسکان برگزار می شود.
دارنده مدال نقره المپیک لندن ادامه داد: انشاء الله روند تمرینات و آمادگی ملی پوشان به همین شکل پیش برود، وزنه برداری در المپیک ریو همچون المپیک های قبلی دل مردم را شاد خواهد کرد.
وی ادامه داد: در رقابت های وزنه برداری المپیک کیلوها تعیین کننده قهرمان است و ضمن اینکه از نظر روانی روی ملی پوشان وزنه برداری کار می کنیم تا مانند المپیک لندن وزنه برداری روزهای خوبی داشته باشد.
انوشیروانی درمورد حذف وزنه برداری روسیه از المپیک و تاثیر آن بر عملکرد ایران گفت: روسیه در المپیک لندن نیز حضور داشت، ولی نتوانستند کاری بکنند.
سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران ادامه داد: ایران در چهار وزن دوم حرف های زیادی برای گفتن دارد و امیدوارم بچه ها در شرایط خوبی که هستند افتخار آفرین شوند.
وی خاطرنشان کرد: نخستین مسابقه وزنه برداری ایران روز جمعه با حضور کیانوش رستمی در دسته ٨٥ کیلوگرم برگزار می شود و امیدواریم با کسب مدال شادی را به کاروان و مردم ایران بیاورد.
همچنین سید نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان نیز از تمرینات تیم بازدید و با وزنه برداران گفت و گو کرد.
رقابت های دسته ٨٥ کیلوگرم (کیانوش رستمی) و ٩٤ کیلوگرم (سهراب مرادی و علی هاشمی) وزنه برداری ۲۳ و ۲۴ مرداد و مسابقات دسته ۱۰۵ کیلوگرم (محمدرضا براری) و به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم (بهداد سلیمی) نیز روزهای ۲۶ و ۲۷ مرداد ساعت ۲:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۵ تا ۳۱ مرداد با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور و بر پایی ۳۰۴ رویداد در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در۱۴رشته بوکس، پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازی ها شرکت کرده است.

سایت کسب و کار بازده

منبع: باشگاه خبرنگاران
موضوع محوری:

وزنه برداران ایرانی

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی