کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سکه طلا یک رکورد جدید زد

افزایش قیمت جهانی طلا در روزهای اخیر به نحوی بود که بازار ارز و طلا را هم تحت تاثیر قرار داد و سکه را به بالاترین قیمت خود در ۲ سال اخیر رساند.

 به گزارش بازده و به نقل از میزان قیمت جهانی طلا در روزهای اخیر با افزایش چشمگیری همراه بود و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی به ۱۲۶۲ دلار رسید.
بر اساس این گزارش افزایش قیمت جهانی طلا به قدری ادامه پیدا کرد که قیمت سکه را هم در بازارهای داخلی به مرز یک میلیون و ۴۵ هزار تومان رساند. قیمتی که در دو سال اخیر بی سابقه بوده است.
کشتی آرا رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور هم در این خصوص گفت: افزایش قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی به دلیل رشد قیمت طلا در بازارهای جهانی بوده و دلیل خاص دیگری ندارد.
لازم به ذکر است قیمت سکه در ماه ها و در دو سال اخیر هیچگاه به این قیمت نرسیده بود و حتی با توجه به روند افزایشی قیمت طلا در بازارهای جهانی احتمال افزایش بیشتر قیمت آن در روزهای اخیر وجود دارد.
گفتنی است نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۱۰۶ هزار و ۸۵۰ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۶۲ دلار است.
//بازده//

سایت کسب و کار بازده

 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی